Hemen ara WhatsApp iletişim
Klima Servisi Yusuf Teknik Servis

Klima Servisi

Sadece iyi bir sıcaklıkta tamamen rahat hissedebiliriz. Bu sebeple iklimlendirme teknolojilerine yaz veya kış mevsiminde ihtiyaç duymaktayız. Her mevsime uyum sağlayan iklimlendirme ürünleri ise klimalardır. Klimalardan maksimum verimi sağlamak ise bakım ve onarımlarına bağlıdır. Yalnızca profesyonel bir klima servisi optimum performansı yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca klima servisi;

 • Yakıt tasarrufu sağlar.
 • Düzenli bakım durumunda bakım maliyeti azalır.
 • Hijyen koşulları sağlayarak sağlıklı bir ortam oluşumuna katkıda bulunur.
 • Dolaşımda bulunan havanın bakteri ve virüs taşımasını engeller.
 • Alerjik hassasiyetlerin önüne geçmenizi sağlar.
 • Yeni bir cihaz alma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Klima sisteminizden kötü koku, aşırı sıcak hava çıkmasını beklemeden bakım ve onarım işlemlerini takip etmeniz gerekir. Ancak en kritik anda bile profesyonel klima servisi hizmeti veren firmamızın kurtarıcı çözümleri bulunmaktadır.

Klima Servisi Neden Gereklidir?

Klimalar, havayı ısıtıp soğutarak çalışan iklimlendirme sistemleridir. Bu nedenle dolaşımdaki hava zamanla klima sisteminde olumsuzluklar oluşturabilir. Mantarlar, bakteriler ve diğer mikroplar klimada birikir ve bu da özellikle alerjisi olanlar için ciddi sorun haline gelebilir.

Özellikle büyük ve yoğun olarak kullanılan bir klima sistemi söz konusu olduğunda, düzenli aralıklarla bakım yapılması önemlidir. Bunlar;

 • Gıda endüstrisi için soğutma sistemlerini,
 • Üretim salonlarına uygun tasarlanmış klima sistemleri
 • Bina komplekslerinde havalandırma ve iklimlendirme sistemlerini,
 • Sunucu odaları için iklim kontrol kabinlerini içerir.

Bakım ve onarım işlemi pek çok faktörün değerlendirilmeye alındığı işlemlerdir. Bakım ve onarım sırasında klimalarınıza işlevsel testler veya sızıntı testi uygulanır. Klima sistemindeki filtrelerin kontrolü sağlanır. Ayrıca soğutucu akışkanın değiştirilmesi veya sisteme yenisinin eklenmesi gerçekleştirilir. Sistem tipine bağlı olarak belirli bakım periyotlarına mutlaka uyulması gerekir.

İstanbul Klima Servisi

Firmamız tarafından sunulan klima servisi hizmeti için İstanbul?un tüm ilçelerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca acil durumlarda 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz bakım ve onarım hizmeti, profesyonel bir kontrol işlemiyle başlamaktadır. Tüm işlemler, sadece yasal düzenlemelere uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sisteminizin performansının optimize edilmesini sağlar. Bu da hasar ve kusurların erken aşamada tespit edilmesine yardımcı olur. Kapsamlı onarımlar gerekmeden önce müdahale etmeniz böylece mümkündür.

Tabii ki, daha küçük klima sistemlerinin veya klima ünitelerinin de bakım veya onarıma ihtiyacı vardır. Çalışma odaları, hukuk büroları ve ofisler genellikle hoş bir iklim sağlayan kompakt cihazlarla donatılmıştır. Cihazlardan maksimum verim almaya devam edebilmek için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. Çalışanlarımız klimanızı hızlı ve profesyonel bir şekilde kontrol eder. Gerekirse, gerekli tüm temizlik ve bakım çalışmalarını yaparlar. Ayrıca apartman, tek ve çok aileli evlerde klima ünitelerinin bakımını yapmak için eviniz için de klima servisi hizmeti vermekteyiz. Evlerinizdeki sağlıklı ve güvenilir ortamı sürdürebilmeniz için klima servisi ile yanınızdayız.

Pandemi sürecinin oluşturduğu hassasiyetle hijyen konusu daha çok gündeme gelmektedir. Bu süreçte klimaların bakım ve onarım işlemleri askıya alınmaması gereken işlemlerdir. Bu nedenle kişisel sağlığınız için üstün kalitede hizmet sunan klima servisi ile yanınızdayız. Daha sağlıklı nefesler alabilmeniz bizler için önemlidir.

Yusuf Teknik Klima Servisi Avantajları

Klima sisteminizin profesyonel bakımı, kapsamlı hizmet yelpazemizin sadece bir parçasıdır. Sertifikalı bir bakım onarım firması olarak, klimalarınızla ilgili tüm sorunlar için başvurabileceğiniz profesyonel hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman profesyonel çalışanlarımız, küçük standart cihazlardan büyük sistemlere kadar tüm klimalar için hizmet vermektedir. Ekip arkadaşlarımız, klimalarınızı güvenilir bir şekilde kurar, onarır ve bakımını yapar.

Herhangi bir sorunuz için veya randevu almak istediğinizde 07.00-23.00 saatleri arasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımıza WhatsApp üzerinden, sabit hatlardan veya internet sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klima servisi hizmetimizin avantajlarından yararlanmak için hemen ulaşım sağlayın. Profesyonel ekibimiz;

 • Klima sisteminizi temizler.
 • Soğutma sıvısını yeniden doldurur.
 • Kompresör, kondansatör, buharlaştırıcı ve genleşme valfi gibi önemli bileşenlerin bakımını yapar.

Klima sistemi dezenfekte edilirken ve onarılırken her aşamada profesyonel ekipman kullanılmaktadır. Bakım ve onarım sonrasında hem daha hijyenik bir ortama kavuşursunuz hem de enerji tasarrufu sağlarsınız. Küçük veya büyük her klima sistemi, düzgün çalıştığından emin olmak için düzenli olarak kontrol edilmelidir. Profesyonel bakım ve deneyimli klima servisi hizmetleri, yalnızca sistemlerin düzgün ve verimli çalışmasını sağlamakla kalmaz ömrünü de uzatır. Klima sisteminizin veya klimanızın uygun şekilde kontrol edilmesi ve bakımının yapılması için hemen randevu alın.

 

 

 

Klima Servisi Yusuf Teknik Servis

Yusufteknik
Yusuf Usta
4 stars - based on 90 reviews
Kavakpınar, Saraycık Sok. No:36 D:1 Pendik, İstanbul 34899
+90 532 766 61 46