Hemen ara WhatsApp iletişim
Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi olarak senelerden beridir bu sektörde sizlere hizmet sağlamaktayız. Her türlü kombi modellerinizi itina ile tamir edip, bakımlarını yapabilmekteyiz. Kombi servislerinin içinde en güvenilir ve en ekonomik firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Bu zamana kadar bizleri tercih eden hiçbir müşterimizi yüz üstü bırakmadık. Her türlü kombi sorunlarına çözüm üretebilmeyi başardık. Bizleri tercih eden saygıdeğer müşterilerimize sorunun üstesinden gelebileceğimizin garantisini vermekteyiz. Bakımını düzenli olarak bizlere yaptırdığınızda, anormal durumlar harici kombilerinizin bozulmayacağından ve en verimli şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

Firma olarak sektördeki en uygun fiyatlara sizlere hizmet vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarımızın yanı sıra üst düzey teknolojik ekipmanlarımızla ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte kombi bakımlarınızı en iyi şekilde yapabileceğimiz konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Evlerinizde kullandığınız kombiler düzenli olarak bakım ihtiyacı duymaktadır. Kombilerin bakıma ihtiyacı olduğundan haberleri olmayan bireyler, kombileri ciddi zarar gördüklerinde bunun farkına varıyorlar. Kombi bakım işlemlerinizi bilinçli bir şekilde yaptırdığınız taktir de, kombileriniz bozulmadan çalışmaya devam edecektir. Ayrıca kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırdığınız da yakıt tüketimi minimum seviyeye düşmektedir.
 

Kombi Bakımı Ne Kadar?

Kombi bakımları çok düşük fiyatlara yapılmaktadır. Ataşehir kombi servisi olarak XX TL?ye kombi bakımlarınızı ayrıntılı bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca kombiler tasarım gereği sağlam cihazlardır.

Bakımları yapıldığı sürece kolay kolay bozulmazlar. Eğer siz de kombilerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, mutlaka rutin bir şekilde bakımlarını yaptırmalısınız. Kombi bakımlarınızın ne şartlarda ya da ne kadara yapıldığı konusunda ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz. Gereken tüm bilgiyi eksiksiz bir şekilde sizlere aktaracaktır.

Ataşehir Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Uzmanlar kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız gerektiğini sizlere bildiriyor. Kombilerinizin yüksek performans sergilemeleri ve gelen faturanın sizi zor duruma düşürmemesi için kombi bakımlarınızı mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Uzman teknik servis elemanları tarafınca yapılan bu işlem oldukça düşük fiyatlara yapılmaktadır. Ataşehir kombi bakım ücretleri konusuna aşağıda değinilmektedir. Bundan önce kombi bakımı için hangi yollar izlenir, onları görmek istermisiniz?

-Peteklerin ısınma durumu kontrol edilir. Tam anlamıyla ısınma sağlıyor mu ya da az ısı mı veriyor, gibi sorunların oluşmaması için öncelikle peteklerin dereceleri gözden geçirilir
-Kombi su sızdırıyor mu diye ayrıntılı bir kontrol yaparız
-Kombinin kapağını açarak tozlanma var mı diye kontrol ederiz. Şayet tozlanma durumu mevcutsa, temizleme işlemine başlarız.
-Kombilerde yanma odası dediğimiz bölümde bulunan brülör?ü iyice temizleriz
-Kombinizin bağlantı noktalarında herhangi bir kopma durumu var mı diye bakarız. Kopma ya da elektrik kaçağı gibi durumlar varsa tamir işlemlerine başlarız
-Kombinizin baca fanı en çok kirlenen yerdir. Bu kısmı güzel bir şekilde temizleriz.

Ataşehir Kombi Bakım Fiyatları

Kombi üreten birçok firma bulunmaktadır. Her marka kendi mühendislik yöntemlerini kullanarak kombi üretimi yapmaktadır. Markalar farklı olsa da, tüm kombiler çevreyi kirletmeme konusunda ortak bir yapı da üretilmektedir.

Senelerdir kombi bakım alanında faaliyet gösterdiğimiz için, marka fark etmeksizin her türlü kombinin bakımını rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Piyasa da bulunan her türlü kombinin tüm teknik detaylarını en ince ayrıntısına kadar biliyoruz. Bu bizim işimiz. Ciddi kombi arızalarınızda parça onarımı ya da parça değişimlerinizi itina ile yapabilmekteyiz. Üstelik çok uygun fiyatları yapıyoruz. Kombi bakımlarınızı en ince ayrıntısına kadar büyük bir hassasiyetle yapmaktayız. Kombi bakımı yaptırdığınız da, peteklerinde bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Daha sonra herhangi bir arızda ile karşılaşmamanız için petek ve kombi bakımlarınızı aynı anda yaptırmanızı önermekteyiz. Ataşehir kombi bakım fiyatları hakkında bir önyargı bulunmaktadır. Korsan kombi bakım servislerinden dolayı fiyatların yüksek olduğu sanılmaktadır. Halbuki durum tam tersidir. Fiyatlar minimum seviyededir.

Ataşehir Kombi Bakım Ücreti
 

Ataşehir kombi bakım servisi olarak en uygun fiyata düzenli olarak kombi bakımlarınızı yapmaktayız. Kombi bakımınızın ardından sizlere kartımızı bırakmaktayız. Bu sayede düzenli olarak bakımlarınız için bizlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorun olma durumuna karşı, kartımızda bulunan bilgiler aracılığıyla bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ataşehir de bizden daha uygun fiyata kombi bakım servisi bulamayacağınızın garantisini verebiliriz. Bölgenin en iyi servisiyiz. Müşteri memnuniyetini çok fazla önemsediğimiz için, yaptığımız işi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Fiyatlarımızı da her türlü bütçeye uygun tutuyoruz. Bizleri tercih etmeniz durumunda bir daha kombi servisi arayışına girmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Bu konu da eminiz. Çünkü en iyisiyiz.