Hemen ara WhatsApp iletişim
Ataşehir Su Tesisatçısı 0532 766 61 46 Yusuf Teknik Servis

Ataşehir Su Tesisatçısı

 Canlılarda atar damarların önemi ne kadar büyükse, yapılarda su tesisatı da o kadar çok önemlidir. Bizler de Ataşehir su tesisatçısı olarak bunun bilincinde kaliteli hizmet veriyoruz. Binamızda doğru temiz su tesisatı yaparak ihtiyaç duyulan temiz suyu sızıntısız bir şekilde kullanım noktalarına iletmek mümkündür. Temiz su tesisatı işlemimiz tamamlandıktan sonra şebeke basıncının iki katı basınçla su tesisatımız teste tabi tutulmaktadır. Bu sayede size kaçak olmadan teslim edilmektedir.

Sorunlu yapılan temiz su tesisatında;

 • Binada su sızıntısı meydana gelebilir.
 • Su kaçağına balı olarak fayans dökülmesi, sıva dökülmesi, boya kabarması ve küflenme görülebilir.
 • Kullanılmayan sızan su maddi kayba yol açar.
 • Yapımızca mikrop ve bakterilerin oluşumuna uygun zemin oluşur.
 • Mikrop ve bakterilere bağlı olarak sağlık problemleri yaşanabilir.
 • Yapıda rahatsız edici ağır bir koku oluşabilir.
 • Sorunlu yapılan tesisatta su tazyik değerleri istenenin altına düşebilir.
 • Su tesisatının tamiri maddi kayba neden olur.

Ataşehir su tesisatçısı beklentilerinizi karşılıyoruz. Alanında uzman firmamız ile her zaman her daim yanınızda olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak aradığınız hizmeti bulmanızı sağlıyoruz. İşlemlerimizi her zaman titiz bir şekilde sürdürerek evinize ya da eşyalarınıza asla zarar vermiyoruz. Ortaya çıkarmış olduğumuz dağınıklığı ve pisliği temizleyerek sizleri temizlik işinden kurtarıyoruz. İşlemlerimizi kısa süre içerisinde tamamlayarak değerli vaktinizi çalmıyoruz.

Ataşehir Kameralı Su Tesisatçısı

 

Ataşehir kameralı su tesisatçısı ekibimiz, her türlü su kaçağına profesyonel bir şekilde müdahale etmektedir. Su kaçağı ortaya çıktığında ev sahipleri ciddi maliyetlere neden olmasından ve tadilat ortamı oluşturmasından çekinmektedir. Fakat Yusuf Teknik Servis firmamızın kameralı su tesisatçısı olan ekipleri su kaçağı tespiti yaparken kırma dökme yapmamaktadır. Ayrıca kullanılan cihazlara ve kullanılan işçiliğe rağmen çok uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ataşehir kameralı su tesisatçısı ekibimiz, deneme ve yanılma yöntemi ile çalışmazlar. Kesin ve noktasal olarak tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede fayanslar kırılarak ve uzun günler boyunca süren tadilata gerek kalmadan ortalama bir saat içerisinde su kaçağını tespit ediyoruz. Ekibimiz su kaçağını tespit ettikten sonra hemen onarım işlemlerini yapmaktadır. Bu durum kalorifer ve temiz su borularında geçerli bir durumdur. Pis su borularında ise kırılmış ya da çatlamış olan pimaş boruları yama yapılmayacağı için borunun değiştirilmesi gerekir.

Ekibimiz borunun değiştirilmesi gerektiğini ayrıntılı olarak sizlere bildirir. Onay vermeniz durumunda, kameralı su tesisatçısı ekiplerimiz onarım yapmaya başlar. Onarım çalışması yapan çalışanlarımız, uzun senelerin tecrübesine sahip su tesisatçısıdır. Özenli bir şekilde onarım işlemlerini yaptıktan sonra, fayansları döşeyip kullanıma hazır şekilde teslim ederler.

 

Ataşehir Su Tesisatçısı Hizmetleri

 

İş yerlerinde ya da evlerde yalnızca temiz su tesisatı bulunmaz. Su tesisatı denildiğinde, kalorifer tesisatı, pis su tesisatı ve temiz su tesisatı olarak düşünmek gerekir. Tesisat sistemine göre su kaçağı oluşma durumu da değişiklik gösterebilir.Ataşehir su tesisatçısı olarak su kaçağı nedenlerini şu şekilde gösterebiliriz;

 • Boruların zarar görmesinden ötürü temiz su tesisatında su kaçağı meydana gelir.
 • Kalitesiz borular, belirli bir basınçtan sonra problem çıkmaya başlar ve çatlayabilmektedir.
 • Kalitesiz borularda ortaya çıkan çatlamalar çoğunlukla gece saatlerinde oluşur. Gece saatlerinde şebekede su tüketimi azaldığı için borulardaki su basıncı yükselmektedir. Yüksek basınç borulara belirli bir kuvvet uygular, boru kalitesiz olursa bu basınca dayanamaz ve en zayıf olduğu noktadan çatlar.
 • Usta hataları da su kaçağına neden olmaktadır.
 • Temiz su borusunda köşeleri dönmek için dirsek kullanılır aynı zamanda borunun kısa gelmiş olduğu yerlerde maşon isimli ek parça kullanılır. Kullanılan maşon ya da dirsek kaynak makinesi ile biraz eritilerek boruya tutturulur. Eritme kısmında, parçalar çok eritilirse yapılan kaynak işlemi pek sağlıklı olmaz. Yine basıncın etkisi ile su kaçağı ortaya çıkabilir.

Tüm bunların dışında su kaçağına yol açan durumlar elbette ki bulunur. Fakat su kaçağının nedeni ne olursa olsun en kısa süre içerisinde halledilmelidir. Çünkü su kaçağı olduğunda yalnızda dairenizdeki eşyalar ve daireniz hasar almaz. Aynı zamanda oturmuş olduğunuz binanın taşıyıcı kolanları da hasar alır ve belirli bir süre sonra ciddi sorunlara neden olabilir. Bundan ötürü Ataşehir tesisatçı hizmetlerimizden faydalanmanızda fayda vardır. Sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vererek sorununuzu en kısa sürede çözüp sizleri tam anlamıyla memnun etmeyi başarıyoruz.

 

Ataşehir Tesisat

 

Ataşehir tesisat işlemlerimizi her zaman uygun fiyatlar ile sunarak da müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Avantajlı teklifler sunarak ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden herkesin yararlanabilmesini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz için her zaman birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeleri tercih ediyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza uzun seneler boyunca sorunsuz kullanım keyfi yaşatıyoruz. Yusuf Teknik Servis firması olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Garantili hizmetler sunarak adımızdan söz ettiriyoruz.

Ataşehir Acil Tesisatçı

Ataşehir acil tesisatçı hizmetlerimiz bünyesinde her zaman gerekli bilgi ve birikime sahip olan kişileri bulunduruyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşım sağlamanız durumunda sizlerden gerekli bilgileri alarak adresinize ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlayan çalışanlarımız sorununuzu kısa süre içerisinde tespit ederek tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Ataşehir Su Tesisat Tamiri

Ataşehir su tesisat tamiri hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vererek faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde yanıtlayarak aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmamasını sağlıyoruz.