Hemen ara WhatsApp iletişim
Beykoz Kombi Servisi

Kombilerinizin bakımları oldukça önemli bir konudur. Teknik bilgi, beceri ve deneyim isteyen bir durumdur. Belgesi olmayan şahısları kombilerinizi emanet etmemeniz gerekmektedir. Aksi taktir de kombilerinize geri dönüşü olmayan ciddi zararlar verebilirler.

Bundan dolayı kombi bakımlarınızı kurumsal firmalara yaptırmalısınız. Kurumsal firmalar da çalışan personellerin tamamı sertifikalı bireylerdir. Teknik servis konusunda çekirdekten yetişme bireylerdir. Kombi bakım konusunda yılların tecrübesine sahiptirler. Ayrıca kurumsal firmamızın kurallarına göre hareket ettikleri için zaman kaybı ya da işinizi aksatma gibi durumlar olmaz. İşlerinizi gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz.
 

Kombi Bakımı Ne Kadar?

Beykoz kombi bakım fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Kombinizin markasının ne olduğu bizler için önemli değildir. Kombi bakımlarınızı Beykoz kombi servisi olarak en uygun fiyata yapıyoruz. Her türlü arızanın üstesinden gelebilecek ekipmana sahibiz. Kombinizin markasının ne olduğunun hiçbir önemi yok.

Tüm markalara ait kombiler üzerinde yeterli bilgi ve beceriye sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Şu ana kadar üstesinden gelemediğimiz bir arıza olmadı. Bu zamandan sonra da olacağını pek zannetmiyoruz. Firmamız hakkında herhangi bir olumsuz yorum bulunmamaktadır. Hakkımızda yapılan yorumları internet üzerinden okuyabilirsiniz. Hatta rakip firmalar ile bizi kıyaslayabilirsiniz. Gayemiz sizlerin memnuniyetidir.

Beykoz Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı yaptırmak istediğinizde düzgün bir firma bulmak için internette detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Müşterilerin memnun kaldığı firmayı seçmeniz sizlerin yararına olacaktır. Şahıslara güvenmemenizi, kesinlikle kurumsal firmalardan yana tercihinizi yapmanızı önermekteyiz.

Firmamızı tercih etmeniz durumunda bizlerden tam anlamıyla memnun olacağınız konusunda sizlere garanti vermekteyiz. Teknik bilgimizin üst seviye de olması bu durumun kanıtıdır. Beykoz kombi bakımı nasıl yapılır konusunda bilgilerimizi maddeler halinde yazıldı. Bu saye de, siz de bilgimize ve deneyimimize şahit olabilirsiniz. Kombi bakımlarını nasıl yapıyoruz?

 1. Peteklerin yeterli oranda ısınıp ısınmadığı kontrol edilir
 2. Su sızdırma durumu var mı yok mu bakılır
 3. Kombinizin içini açarak tozları temizlenir
 4. Elektrik kaçağı var mı yok mu diye kombinizin içerisi detaylı olarak kontrolden geçer
 5. Kombinizin baca fanını kontrol eder ve temizleriz
 6. Kombinizde depolanan suyu boşaltırız
 7. Kombinizin genleşme tankının hava durumu ölçülür. Eğer yeterli değil ise, hava basımı yapılır
 8. Ayrıntılı bir şekilde brülör temizlenir
 9. Kombinizin yanma haznesi detaylı olarak temizlenir
 10. Ateşleme iyonizasyon elektrodu detaylı olarak kontrolden geçer. Eğer temizlenmesi gerekirse temizlenir
 11. 3 yollu vana dediğimiz aparat sökülüp temizlenir. Temizlenmesinin ardından düzgünce yerine takılır
 12. Kombiniz hermetik tür ise fan sökülüp temizleme işlemi yapılır
 13. Kombinizin gaz ayarları detaylı olarak kontrol edilir.

Kombi Bakımı

Beykoz Kombi Bakım Fiyatları

Beykoz kombi bakım fiyatları bazı durumlara göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde birçok kombi servisi sektörde hizmet vermektedir. Kombi servisi sektöründe kurumsal firma olarak hizmet veren, şahıs olarak hizmet veren ve sözde firma olarak hizmet veren olmak üzere üç tür de kombi servisçileri vardır.

Hal böyle olunca da fiyatlar büyük oranda değişiklik gösterebiliyor. Sahtekar firmalara ya da şahıslara çok dikkat etmelisiniz. Kombilerinize ciddi zararlar verebilirler. Ayrıca bu tür sahte iş yapan şahıs veya firmalar işi bitirdikten sonra sizlerden bahane üreterek fazla para isterler. Bu nedenle kombi bakımlarınız için kurumsal firmaların arasından tercih yapmanız çok daha doğru bir adım olacaktır. Hakkımızda yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Güveniniz ve memnuniyetiniz bizler için çok değerlidir.

Beykoz Kombi Bakım Ücreti

Kombiler artık insan hayatının vazgeçilmezi konumundalar. İnsanlar ısınmak için kısa bir dönem öncesine kadar odun ve kömür kullanmaktaydı. Odun ve kömürleri kullanabilmek için ekstra depo alanı gerekiyordu. Taşıma işlemi gibi uğraştırıcı yanlarını da es geçiyoruz. Isınmak için büyük bir uğraş vermemiz gerekiyordu. Ancak kombilerin insan hayatına girmesiyle birlikte, tüm bu sorunlar ortadan kalktı.

Teknolojinin en iyi yanlarından birisi olan kombiler olmazsa olmazlardandır. Kombiler odun ve kömür kadar uğraştırıcı olmasa da, arada bir bakım isteyen cihazlardır. Kombilerinizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, düzenli olarak bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız.

Üstelik kombi bakımı çok uygun fiyatlara yapılmaktadır. Fiyatlarımızı her evin ödeyebileceği miktarda tutuyoruz. En uygun fiyat karşılığında kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Bakım yaptırmadığınız taktir de kombinizin performansı gözle görülür seviye de düşecektir. Bozulma durumları artış gösterecektir. Tam verimli bir şekilde peteklerinizi ısıtmayacaktır. Bunun gibi birçok sorunla karşı karşıya kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Ancak bakımlarınızı düzenli olarak yaptırdığınızda, saydığımız bu sorunların hiçbirisi ile karşılaşmayacaksınız.