Hemen ara WhatsApp iletişim
Beykoz Su Tesisatçısı  0532 766 61 46 Yusuf Teknik Servis

Beykoz Su Tesisatçısı

 Beykoz su tesisatçısı olarak 7/24 hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evinizin içerisinde atık suların giderilmesi ve temiz su akışını sağlamak için kurulmuş sisteme su tesisatı adı verilir. Atık suların kanalizasyon tesisatına aktarılmasını sağlayan ve bununla alakalı tüm tesisatları kapsayan bölümdür. Pis ve temiz su tesisatlarının tamamını kaplamaktadır. İnsan sağlığı ile doğrudan ilişkisi olan bu tesisatın belirli standartlara sahip olması gerekmektedir.

Yusuf Teknik Servis, sıhhi tesisat içerisinde meydana gelen problemlerde ve standartlarda deneyime sahiptir, ortaya çıkabilecek problemlerin çözümlerini bilir. Su tesisatında ortaya çıkan herhangi bir problemde destek hizmeti vermektedir. Beykoz su tesisatçısı firması olarak temiz suya ulaşabilmeniz ve atık suların giderilmesini sağlamanız için gerekli su tesisat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Beykoz Kameralı Su Tesisatçısı

 

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber, hemen hemen her sektör gelişim göstermektedir. Tesisat sektörü de bu sektörler arasında yerini almış durumda. Önceki dönemlerde çok uzun uğraşlar neticesinde tespit edilen su kaçakları artık dakikalar içerisinde tespit edilebiliyor. Kırmadan su kaçağı tespit işleminin gerçekleştirilmesi için tercih edilen Beykoz kameralı su tesisatçısı hizmeti çoğu zaman kabus haline gelen kaçak durumlarını ortadan kaldırıyor. Borudan gönderilen bir kamera sayesinde nokta tespit özelliğiyle kaçağın nerede olduğu tespit edilir ve daha sonra gerekli müdahale yapılarak sorun tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Tüm bu işlemler gerçekleştirilirken kırma ve dökme işlemleri yapılmamaktadır.

Kırmadan su kaçağı tespiti işlemi sayesinde hem zaman açısından hem de maddi olarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Kameralı su kaçağı tespit yöntemi kullanılmaya başladığı günden beri, Yusuf Teknik Servis olarak bünyemizdeki Beykoz kameralı su tesisatçısı olan arkadaşlarımızla kaçak olaylarına müdahale ediyor ve mağduriyetlerini en kısa süre içerisinde gideriyoruz.

Kameralı su kaçağı tespit aşamaları şu şekildedir:

  • 1-) Kameralı su tesisatçısı ekibimize iletişim kanallarımızdan ulaşım sağlanır.
  • 2-) Su kaçağı olduğuna dair bilgi verilen cami, umumi tuvalet, okul, camiye gidilir.
  • 3-) Sonrasında ise kaçak tespitinin yapılabilmesi için ilk olarak boru içerisinden kamera gönderilir. Kaçağın meydana geldiği alan bulunana kadar kamera ilerletilebilir.
  • 4-) Kaçak tespit edilir ve nerede olduğu ile ilgili nokta işaretleme yapılır.
  • 5-) Yalnızca kaçak bulunan bölgede tesisata ulaşabilmek için kırma işlemi uygulanır.
  • 6-) Daha sonra ise su kaçağı giderilerek problem çözülür.
  •  

Beykoz Su Tesisatçısı Hizmetleri

 

Beykoz tesisatçı hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Özellikle internet üzerinden hizmetten yararlanıldığına su tesisatı servisi ile bütün ayrıntıları konuşmanız gerekmektedir. Aksi durumda sizden gereksiz ücretler talep edilir ve evdeki hesap çarşıya uymaz. Su tesisatı servisinin vermiş olduğu hizmetin garantisi de oldukça önemlidir.

Yapılan tamirat ya da tespit işlemlerinin faturasını ve detaylı dokümanını muhakkak almak gereklidir. Aksi takdirde hizmet almış olduğunuz firmadan yarın yetkili birini karşınızda bulamazsınız. Her sektörde olduğu gibi Beykoz tesisatçı hizmeti veren firmalar arasında bilinenin aksine büyük bir rekabet söz konusudur. Bu rekabet ticaret ahlakının çıkınca ne yazık ki yine zarar mal sahiplerine olmaktadır.

Yusuf Teknik Servis firması olarak müşterilerimize her zaman güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Sunmuş olduğumuz her türlü tesisat hizmetinin arkasında durarak garantili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Beykoz Tesisat

 

Her işin sektörde kabul gören bir ücreti vardır. Bu ücretin altında çok düşük fiyatta hizmet veren firmalardan mümkün olduğunca uzak durunuz. Bir muhasebeciye, avukata ya da doktora verdiğiniz para karşılığında mal almadığınız için verilen hizmetin sonucunu sonraki aşamalarda görürsünüz. Tıpkı Beykoz tesisat hizmeti veren firmalarda bu şekildedir.

Yapılan işte garanti konusunun önemi burada ön plana çıkmaktadır. Verdiğiniz para karşılığında su tesisatı arızanız tespit ve tamir edilmektedir. Hizmet veren ustanın iş konusunda uzmanlığını ancak kurumsal hizmet alarak garanti altına alabilirsiniz. Çeşitli kelime oyunları ile ya da arıca tespit ücretinin uygun tutulup evinize gelindiğinde artan ücretler yerine daha net bir firma ile anlaşma yapmanız en doğrusu olacaktır.

 

Beykoz Acil Tesisatçı

 

Su kaçağı, tıkanma ve su tesisatında Beykoz acil tesisatçı hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Zaman kaybetmeden yapılacak müdahaleler size hem manevi hem de maddi açıdan avantaj sağlar. Geç yapılacak tesisat işlemlerinde hem yüksek ücretler ödemek zorunda kalır hem de yapınızı bir süre kullanamayabilirsiniz. Mutfak ve tuvalet giderleri problemlerinde acil su tesisatçısının hemen çağrılması gerekir. Kötü koku yaymanın ötesinde ciddi durumlarda pis su gideri içeri verebilir ya da evinizi su basabilir.

Yusuf Teknik Servisi ekibimizle sizlere en kısa sürede ulaşacak donanıma sahibiz. Beykoz acil tesisatçı hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz dilediğiniz yerden ve dilediğiniz saatte bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

 

Beykoz Su Tesisat Tamiri

 

Firmamız Beykoz su tesisat tamiri hizmetleri ile de her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşlemlerimizi oldukça titiz bir şekilde yürüterek hiçbir sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Problem yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olmaya çalışarak problemi en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Beykoz su tesisat tamiri hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin yapmış olduğu değerlendirme ve yorumlara çok önem veriyoruz. Almış olduğumuz her türlü yorum ve değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Sektörde meydana gelen gelişmeleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sunmuş olduğumuz tesisat hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden ulaşım sağlayabilirsiniz.