Hemen ara WhatsApp iletişim
Çekmeköy Kombi Servisi

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan Çekmeköy kombi servisi olarak cihazınızın markası ve modeli fark etmeksizin günün teknolojik koşullarına uygun olarak kombi bakım ve tamirat hizmetini sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma anlayışımızdan dolayı müşterilerimizin sahip olduğu cihazların ömürlerini uzatmak ve bakımını yaparak ilerleyen yıllarda daha maliyetli arızaların oluşmasının önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Kış aylarında rahatlık ve kolaylık sunan kombilerin en az yılda bir defa servis tarafından kontrol edilmesi zorunludur. Yıl içerisinde kombiniz de çeşitli hata kodları ile karşılaşabilir ve bu hata kodları karşısında bir kombi servisi gereksinimi duyarsınız. Bu noktada Çekmeköy kombi servisi olarak yılın her günü 24 saat boyunca kombi bakım ve tamirat hizmeti sunmaya devam etmekte, yaşamakta olduğunuz sorunu aynı gün içerisinde gidermekteyiz.

Çekmeköy Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Çekmeköy Kombi bakım işlemleri yapılırken daima cihazınızın zarar görmeyeceği ve daha yüksek performans ile fayda sağlayacağı işlemler ve testler uygulayarak inceleme neticesinde gerekli olan adımlar atılmaktadır.

Deneyimli ve işlerinde uzman ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak kombinizin hava akışını sağlamakta olan fanın üzerinde bulunan toz ve yağ gibi hava akışına neredeyse yarı yarıya düşüren unsurları temizlemektedir. Daha sonra ise yüksek ısı düzeyinin yaşandığı yanma odasının tabakasında oluşan kirlilik nedeniyle suyun ısınmasını geciktirir ve bu da kombinin daha fazla çalışmasına yol açar.

Çekmeköy kombi bakımı için gerekli işlemleri yaparak açık bir şekilde doğalgaz faturanıza yansıyan miktarın yükselişinin önüne geçmekte ve kombinizin ömrünü uzatmaktayız. Ekip arkadaşlarımız cihazınızın gaz akışını sağlayan brülörler bölgesinde, iyonizer bölgesinde ve sensörler aksanında oluşan sorunları birer birer ayrıntılı bir şekilde temizlemekte ve bozulmuş olan parçalarının ise sizin bilginiz doğrultusunda orjinal haliyle değişimine gerçekleştirmektedir.

Çekmeköy Kombi Bakımı Ne Kadar?

Çekmeköy kombi servisi olarak yapmış olduğumuz bakım ve tamiratlar ile soğuk kış aylarında gelecek olan yüksek maliyetli faturaların önüne geçmekte ve bununla beraber yoğun kullanımın olduğu dönemlerde çalışma aksanlarında yaşanabilecek büyük sorunların önüne geçmekteyiz.

Daha verimli çalışan, güven ve konfor sunan kombiniz sizlere doğalgaz faturalarında kayda değer tasarrufu sağlayacaktır. Soğuk kış ayları öncesi en az yılda bir defa bakımını yaptırmanız gereken kombileriniz yaz aylarında sıcaktan ve oluşan tozların yer tutmasından dolayı bakıma ihtiyaç duyacaktır.

Firma olarak daima müşterilerimizin ekonomik durumlarını göz önünde bulundurarak en uygun olan fiyatları belirlemekte ve Çekmeköy kombi servis hizmetini en alt seviyede sizlere sunmaktayız.

Çekmeköy Kombi Bakım Fiyatı

Gündelik ev yaşantımızda her alanda kolaylık sağlayan kombi cihazlarının kendi çabanız ile sürekli olarak temizliğini yapsanız da kış aylarındaki yoğunluktan dolayı iç aksanlarının zarar görmesini engelleyemezsiniz. Bundan dolayı bu konuda uzman kişilerin detaylı bir bakım yapmasına ihtiyaç duyarsınız.

Çekmeköy bakım servisi olarak sizlere en kaliteli, garantili ve ekonomik fiyatlı servis bakım ve tamirat hizmetini sunmaktayız. Firma prensibi olarak daima müşteri odaklı ilerlemekte ve bu doğrultuda Çekmeköy kombi bakım fiyatlarını günün ekonomik koşullarına göre düzenlemekteyiz. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen bir firma olarak ihtiyaç duymuş olduğunuz bakım hizmetini gün içerisinde sizlere ulaştırmak da ve en kısa süre içerisinde ise gerekli olan işlemler uygulanmaktadır.

Çekmeköy Kombi Bakım Ücreti

Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılmakta olan kombi cihazları kullanım yoğunluğundan dolayı çeşitli parçalarında yıpranma ve performans düşüklüğü yaşanır. Gerek fan bölgesinde gerek hava filtresinde oluşan tozlar ve yağlar yüksek performansın önüne geçmektedir. Bundan dolayı 1 yıldan fazla bakımı yapılmayan cihazlarınız yüksek maliyetli sorunlar çıkarabilir ve hatta can güvenliğinizi tehlikeye atabilir.

Çekmeköy kombi bakım servisi olarak sizlerin can güvenliğini ve huzurlu kış ayları geçirmeniz adına ailenizin dostu olarak yanınızda yer almakta ve hizmeti sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Kaliteli ve performansı yüksek bir kombi için sizler de firmamız ile iletişime geçebilir dönemsel kampanyalarımızdan yararlanarak en uygun fiyat seçenekleri ile doğru bir tercih yapabilirsiniz.