Hemen ara WhatsApp iletişim
Kartal Klima Servisi

Klima bakımını yapabilmek için gerekli olan bilgi ve deneyimleri sahip olunmalıdır. Klima servis firması olarak Kartal bölgesinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza klima montaj, yer değiştirme, bakım ve tamir hizmetlerini vermekteyiz. Kartal da en hızlı ve güvenilir servis hizmetinden yararlanmak isteyenlerin tercihi olan firmamız en hızlı, doğru ve kesin çözüme ulaştıran nadir firmalar arasından bir tanesi olarak yapılacak servis hizmetini haftanın her günü ulaştırmakta ve siz sevgili Kartal vatandaşlarına hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Firmamızın bünyesinde görev yapmakta olan çalışma arkadaşlarımız gerekli olan teknik bilgiye sahip olmakla birlikte insanlarla ilişki konusunda da bilinçli bireylerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra ekip arkadaşlarımızın gerçekleştirmiş olduğu işçilik ve gerekli görüldüğünde değiştirmiş olan klima parçaları firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantili olmakta ve yapılan servis hizmeti ile parça değişimi kayıt altında tutularak müşterilerimizin mağduriyet durumu yaşamasının önüne geçmekteyiz.

İhtiyaç duyduğunuz an itibariyle kendinize gün ve saat belirleyerek randevulu bir servis aracılığıyla kombinizin bakımını ya da tamirini yaptırabilirsiniz. Kaliteli ve garantili servis hizmetinin yanı sıra hizmet sunduğumuz cihazlarla alakalı öğrenmek istediğiniz doğru bilgiler için firmamızı arayarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kartal Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Isıtma ve soğutma ihtiyacınız için kullanmakta olduğunuz klimalarınızın fitreleri kullanım sıklığı aralığına ve çalıştırıldığı ortama bağlı olarak düzenli periyotlar içerisinde temizliğinin yapılması ve değişimi yapılmalıdır. Yoğun ortam koşullarında kullanılan klimalarınızın toz filtresini,  elektrostatik ve karbon filtresini ve antialerjik filtresinin bakımlarını yaparak gerekli olan değişimleri gerçekleştirmekteyiz.

İç ve dış ünitelerinizi klima servisiniz olarak detaylı bir inceleme sonrası gerekli tüm hazırlık yapıldıktan sonra temizlemekteyiz. Klimanızın ısıtma ve soğutma performansını etkileyecek bu temizlik sayesinde klimanın performansı olumlu yönde etkilenecek ve bununla birlikte ortam içerisindeki kötü koku oluşumları da engellenmiş olacaktır. Sizler de kaliteli doğru bir teknik servis hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçerek klima bakım hizmetinin yanı sıra montaj onarım ve tamir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kartal Klima Bakım Fiyatları

Kartal klima bakım servisi çatısı altında çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız alanlarında en iyi eğitimi almış teknisyenlerden ve sektöre dair tüm sertifika belgelerine sahip bir kadrodan oluşmaktadır. Yaşamış olduğunuz tüm sorunlara yardımcı olmak adına hizmeti aksatmadan ulaştırmakta ve duymuş olduğunuz ihtiyacı %100 memnuniyet iş anlayışıyla sizlere ulaştırmaktayız. Bunun yanı sıra servis hizmeti konusunda diğer servis firmalarına nazaran en uygun fiyat koşullarını siz değerli müşterilerimize ulaştırarak bu hayat pahalılığında servis hizmet bedelinin bütçenize yük olmasını engellemekteyiz.

Kartal Klima Bakım Servisi

Kartal klima servisi olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için hedeflerimizi sürdürülebilirlik ilkesi ile ilerletmekte ve karşılıklı güven duygusunu asla zedelememekteyiz. Kurulduğumuz ilk yıldan bu yana kadar bu sektörde birçok projede yer alarak başarıya adımlarla ilerlemiş olan firmamız günümüzün şartlarına uygun olarak güvenilir ve ekonomik servis hizmeti almanın her vatandaşın doğal hakkı olduğu düşüncesiyle geniş servis ağımız sayesinde sizlere hizmeti ulaştırmaya gayret etmekteyiz.

İşlerinde profesyonel olan teknik servis ekibimizle beraber ucuz fiyat seçenekleri, hız ve güvenilir servis hizmetleri sunma noktasında firma vizyonumuzu daima geliştirmekteyiz. Firmamızdan hizmet almak isteyen her bir müşterimize özel hizmeti ulaştırarak müşteri memnuniyetini en yüksek noktaya çıkarmayı hedeflemekteyiz. Sizlerin konforu, sağlığı ve doğru hizmeti almanız adına bilgili teknik destek ekibimizle yanında yer almaya devam etmekteyiz.

Kartal Klima Bakımı Ne Kadar?

Klimanızın ihtiyaç duyduğu temizleme, arıza ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte ve en kısa zaman diliminde çözümler üreterek klimanız da bir daha herhangi bir problem yaşamamanız adına garantili hizmeti sizlerle buluşturmaktayız. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma anlayışına sahip firmamız profesyonel iş anlayışının yanı sıra Kartal bölgesinde yaşayan müşterilerimizin yararlanacağı servis hizmetinden maddi açıdan olumsuz etkilenmemesi için piyasanın en uygun fiyat seçeneklerine sunmakta ve bu doğrultuda fiyat politikaları oluşturulmaktadır. Hala hangi servis hizmetini tercih etme konusunda düşünmekte iseniz uzun yıllarca tercih edebileceğiniz firmamızla iletişime geçmelisiniz.