Hemen ara WhatsApp iletişim
Kartal Kombi Servisi

Bu sektörde isim yapmış deneyimi ve tecrübesi ile emin adımlarla ilerleyen Kartal kombi bakım servisi olarak günün teknolojik donanımlarına uyum sağlayarak kombi bakım hizmetini sunmakta ve değişmeyen kalitesi ile zirvedeki yerini korumaktadır.

Kartal Bölgesi nin en uç noktalarına kadar servis hizmetini ulaştırmakta olan firmamız daima planlanmış olan servis hizmetini zamanından daha önce ulaşmayı, en kaliteli ve hızlı çözümleri ulaştırabilecek bir organizasyon sunarak sorunlarınızı garanti çerçevesinde çözümler getiriyoruz.

Firmamız ile iletişime geçerek yaşayabileceğiniz ve yaşamış olduğunuz tüm sorunları çözümüne ulaştırmak adına sürekli olarak iletişime açık bir şekilde 7/24 hizmet desteği sağlayarak daima ailenizin bir parçası olarak yanınızda yer almaktan gurur duymaktayız.

Kartal Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi servisiniz olarak müşterilerimizin en acil durumlarında ya da periyodik kontrol zamanlarında 7/24 desteğe hazır olarak beklemekte ve en kısa zaman diliminde yaşanan arızalara çözümü sahip olduğumuz profesyonel ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Bakım esnasında yapılmış olan incelemeler neticesinde gerekli görülen onarımlar yapılmakta ve bu konuda ekip arkadaşlarımız kesinlikle sizleri bilgilendirmektedir.

Ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak sıcak suyun kalorifere ve musluklara ulaşım durumunu kontrol ederler. Sonrasında ise cihazınızın genel olarak toz gibi tıkama durumu ortaya çıkaran şeylerin temizliğini gerçekleştirirler.

Yanma odasını, brülörleri, elektrotları ve enjektörleri temizleyerek performansındaki düşüklüğü sağlayan etkenleri ortadan kaldırırlar. Ve cihazın emniyet durumunu kontrol ederek kombinizin çalışma performansını test ederler, servis işleminiz bu şekilde tamamlanmış olur. Tüm yapılan detaylı işlemlerde herhangi bir oluşan arıza durumu varsa tespit etmekte ya da ilerleyen yıllarda öngörülebilir bir şekilde arıza verecek parçaların tespitini yaparak sizleri her türlü zarardan korumayı amaçlarlar.

Kartal Kombi Bakımı Ne Kadar?

Kartal kombi bakım firması olarak gerek evlerinizde gerek iş yerlerinizde özellikle kış aylarında önemli ihtiyaçlarımızdan olan kombinin kaliteli bir ısı sağlaması oldukça önemlidir. Günümüzde doğalgaz sistemleri bir o kadar ilgi görürken bu sistemlere bağlı olarak da kombiler aynı ilgiyi görmekte ve doğal gazı ısı haline dönüşümünde kullanılan kombiler odalara eşit miktarda ısı yaylımına sağlamasından dolayı hayatımızda önemli avantajlar sağlamaktadır.

Bu sistemin düzenli ve uzun yıllar boyunca devam edebilmesi adına kombilerinizin düzenli olarak bakıma tabii olması büyük bir önem taşımaktadır. Aynı zamanda kombilerinde yaşanabilecek arızalar nedeniyle de servis ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu noktada firma olarak bakım ve arıza tamirleri konusunda siz kıymetli müşterilerimize özel kampanya ve fiyatlar oluşturarak piyasanın en ekonomik fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Kartal kombi bakım servisi ceplerinizi yakmazken bizleri tercih ederek kaliteli ve garantili servis hizmetini de aynı anda temin edebilirsiniz.

Kartal Kombi Fiyatı

Teknoloji çağının önemli getirilerinden olan, doğalgaz ile ısınma ve sıcak su elde etmemizi kolaylaştıran kombiler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Sıcak su, ısınma ve ocak gazı olarak kullanılan doğalgaz ve bunu sağlayan kombin cihazının yıl içerisinde sürekli ve yoğun olarak kullanımı neticesinde çeşitli arızalar gösterebilir veya çalışma fonksiyonlarında düşüklük görülebilir.

Bu doğrultuda en az yıl içerisinde 1 defa kombi servisi alma ihtiyacı duyar ve kombilerinizin bakımını alışkanlık haline getirmek zorunda kalırsınız. Bu durum kesinlikle sizlerin konfor, sağlık ve güvenliğiniz açısından oldukça önem arz etmektedir. Çünkü uzun yıllardır bakımı gerçekleşmeyen bir kombi de gaz sızıntısı yaşanabilir ve bu da üzücü bir şekilde can kayıplarına yol açabilir.

Bu noktada sizlerin can güvenliğini, sağlığını ve konforunuzu düşünen Kartal kombi servisi olarak bakım ve onarım hizmetini sizlerle buluşturmakta ve firmamızı daha önce tercih etmiş müşterilerimizi periyodik aralıklarla bakımın gerekli olduğunu hatırlatmaktayız. Hem de sağlanan tüm hizmetleri günün ekonomik koşullarına uygun bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.  

Kartal Kombi Ücreti

Ailemizin bir parçası olan sizlerin can güvenliğini düşünmekte ve bunun yanı sıra bakım yapılmayan kombinizin maddi zararlara yol açmasını önlemeyi amaçlamaktayız. Bu doğrultuda Kartal kombi bakım ücretlerini en ucuz seçenekler halinde sunuyoruz. Çünkü temel çalışma anlayışımızı kazançtan daha çok saygınlık ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak benimsemekteyiz. Yaptığımız işin kalitesi ve fiyatının oldukça makul olması neticesinde firmamız ile ilk defa tanışan sizlerde geniş ailemize katılabilir ve aradığınız bakım servis hizmetine kavuşabilirsiniz.