Hemen ara WhatsApp iletişim
Maltepe Klima Servisi

Geniş bir hizmet ağına sahip olan Maltepe klima servisi olarak bölgedeki tüm semt ve mahallelere hizmeti ulaştırarak klima bakım, montaj ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Prensipli bir çalışma ilkesine sahip olan firmamız geniş uzman kadrosuyla hizmeti doğru zamanlama ile ulaştırmakta ve gerekli olan müdahaleleri anında yapmaktadır. Yaşayabileceğiniz aksaklıkları en kısa zamanda gidermek ve klimanızda yaşadığınız problemlere kalıcı çözümler getirmek adına 7/24 firmamız ile iletişime geçebilir cihazınızın marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Garantili hizmet anlayışıyla ilerlemekte olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini en uygun fiyat politikasıyla yerine getirmeyi hedeflemekteyiz. Alanında uzman personellerimiz yapılacak işlem neticesinde en yüksek performans ve verimin alınması için doğru işlemleri uygulamakta ve gerekli görülen bilgileri sizlere aktarmaktadır.

Maltepe Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

İşlerinde profesyonel klima uzmanları tarafından gerçekleştirilen bakım esnasında klimalarınızın tüm çalışma aksanları kontrol edilerek gerekli görülen parçalar değiştirilir ve temizliği detaylı bir şekilde yapılır. Ekip arkadaşlarımız klimanızın bakımı esnasında hem iç hem de dış ünitesi olmak üzere detaylı bir inceleme yapar ve herhangi bir can ve mal güvenliği sorunu yaşanmaması adına ünitelere giden güç kesilir.

Klimanıza giden gücün kesilmesinin ardından klimanın filtreleri çıkarılır. Tüm marka ve modellere hakim olan arkadaşlarımız doğru noktalardan filtrelerin çıkarım işlemini gerçekleştirir. Çıkarılmış olan filtreleriniz su ve özel filtre deterjanı ile temizlenir. Bu esnada hem sağlığınızı hem de cihazın performansını etkileyen kir ve tozlardan arındırılır. Daha sonra filtreler kuruduktan sonra yerine yeniden takılır ve belirli bir süreden sonra güç verilerek klimanın hava üfleme verisi incelenir.

Klimanızın teknik parçalarını da kontrol ettikten sonra iç ünitenin işlemlerini bitirerek dış ünite bakımına geçilir. Dış ünitesinin bakıma gerçekleştirirken şalterler kapatılarak klimanızı ulaşım ve üst kapağı açılır. İşlerinde uzman olan arkadaşlarımız fan kablolarının zarar görmemesine özen gösterir.

Klimanızın fan motorları elektrik süpürgesi ile temizlenir. Dış ünitenin serpantine bölgesine temizleme sıvıları sıkılarak tamamen oluşan kirlerden arındırılır. Ve son olarak da diğer elektrik gibi çalışan aksanları kontrol edilerek ünite bakımı tamamlanır. En son olarak ise klimanızın gaz durumu kontrol edilir. Kontrol neticesinde R-22 gaz seviyesinde bir düşüş konusu ise gerekli olan gaz eklenmesi yapılır.

Maltepe Klima Bakım Fiyatları?

Mekan ve zaman fark etmeksizin her zaman hizmeti sizlerle buluşturmak da olan Maltepe klima servisi olarak sizlere kaliteli garantili ve güvenilir hizmetin yanı sıra günümüzün gelir düzeyine bağlı olarak en ekonomik fiyat seçimini sunmakta ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Maltepe klima servis ayrıcalığını siz değerli bölge halkına ulaştırmakta ve periyodik olarak ihtiyaç duyduğunuz bakım ihtiyaçlarınızı karşılayarak klimanızın daha tasarruflu hale gelmesi konusunda sizlerin yanınızda yer almaktayız.

Maltepe Klima Bakım Servisi

Klimalarınızı uzun ömürlü ve daha verimli bir şekilde kullanmak için sizler de klima bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çünkü klimanızı kullanmakta olduğunuz mekana, kullanım oranının sıklığına ve en önemlisi periyodik aralıklarla yaptırmış olduğunuz bakıma göre verisel oranı değişiklik göstermektedir.

Bu durum doğrultusunda klima bakımı ile verim ve performans yüksekliği elde ederken klimalarınızın bulunduğu ortamda sağlıklı solunum yapabilmenizi ve neredeyse %40 oranına kadar daha az elektrik tüketiminin oluşmasına neden olur. Bu sebeplerden dolayı klima bakım süreçlerini aksatmayarak kaliteli uzun ömürlü ve sağlıklı bir klima ortamına kavuşabilirsiniz.

Alanında uzman personellerimiz ve kaliteden ödün vermeyen firma anlayışımız ile sağladığımız hizmetler içerisinde konforunuzu yükseltebilirsiniz.

Maltepe Klima Bakımı Ne Kadar?

Yaz aylarının sıcaklarında veya kış aylarının ayaz soğuklarında her zaman evinizin, iş yerinizin veya işletmenizin demir başlarından olan klimaların dönemsel bakımları, montajları ve onarımları konusunda artık endişe duymanıza gerek yok. Bu sektörde emin adımlarla ilerlemekte olan firmamız sizlere yaşadığınız ve yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında hem kaliteli iş anlayışı ve uygun bakım ücretleriyle endişelerinizden kurtararak klimanız ile keyif dolu bir yaşamı tatma şansını vermekte ve firmamıza olan ilginizden minnet duymaktayız.