Pendik Kombi Servisi

17.12.2023 02:54

Pendik Kombi Servisi

Pendik kombi servisi uzman ekip kadromuz ile Pendik bölgesinde kombi servisi, bakımı ve onarımı için hizmet vermekte, yaşamış olduğunuz sorunları en kısa zaman diliminde tespit ederek en doğru işlemleri uygulayarak ailenizin servisi olarak yanınızda yer almaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyat seçenekleri ile kombinizin bakımını yaptırarak kalite ve garantili hizmet ile buluşabilirsiniz.

Pendik kombi servisi YusufTeknik olarak uzun yılların bizlere katmış olduğu deneyim neticesinde sahip olabileceğiniz tüm kombi marka ve model çeşitleri konusunda tecrübe sahibi olarak sorunsuz hizmeti sizlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Pendik kombi tamircisi eski-yeni kombiler, hermetik, yoğuşmalı, bacalı ve diğer çeşitlerinin bakımında profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışarak her zaman %100 müşteri memnuniyeti gözetmekteyiz. 7/24 hizmet sunmakta olan Pendik kombi servisi olarak zamanında hizmeti garantili ve güvenilir bir şekilde evinize kadar getirerek günlük yaşantınızın önemli parçası olan kombinizin ihtiyaç duyduğu bakıma veya tamire anında çözüm getirmekteyiz.

Pendik Kombi Servisi Ne Yapar?

Pendik kombi servisi,kombinizin bakımını veya tamirini yapmadan önce çeşitli incelemeler ve kontroller yaparak oluşmuş olan sorunları tespit etmekte gerekli olan uygulamaları yerine getirmekte. Öncelikli olarak sıcak suyun durumu, peteklere sıcaklığın yansıması ve daha sonra kombinizin suyu sızdırma durumu kontrol edilir.

Bir sonraki aşamada ise kombinin kapağını açarak içerisindeki tozlanma durumu tespit edilir ve kombinizin içinde oluşan tozlar temizlenir. Kombiye bağlı elektrik bağlantıları kontrol edilerek elektrik aksanında sorunların olup olmadığı tespit edilir. Daha sonra kombinizin baca fanı temizlenir ve kombinizin içerisinde bulunan mevcut kirli su boşaltılır.

Bunların yanı sıra hava ölçümü, brülör temizliği, yanma haznesinin temizliği, vanaların temizliği, fanların tozdan arındırılması ve gaz ayarının durumu gibi birçok detaylı tespit ve inceleme yapılır. Sonrasında ise oluşmuş olan arızalar profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından tespit edilir ve tarafınıza bilgiler sunulur. Sizlerin de onayı neticesinde arıza veren parçalar orijinal parça olarak değiştirilir. Son olarak ise cihazı çalışır bir vaziyete getirerek kombinin verisel olarak performansı ölçülür ve herhangi bir sorun yaşanmadı gözlenince gerekli işlemler tamamlanmış olur.

Pendik Kombi Bakımı Ne Kadar?

Günümüzün ekonomik koşulları altında doğalgaz faturalarımız aylık bütçemizi zorlamakta ve daha az gelmesi için çeşitli yöntemler denemekteyiz. Düşük derecelerde kombi çalıştırmak, evinizin duvarlarını ısı yalıtımı yaptırmak, pencereleri çift camlı olarak yeniden yaptırmak ve oda termostatı kullanmak gibi tasarruf elde edebileceğiniz yöntemler kullanmanız gayet normaldir. Bunları yaparken kombinizin bakımına 3 yıldır yaptırmamanız yapmış olduğunuz tüm masrafların boşa çıkacağını ve faturalarda istediğiniz düşüşü görmemenize yol açabilir. Bu açıdan tasarruf elde edebilmek için en az yılda bir defalığına mahsus olacak şekilde kombinizin bakımını yaptırarak istediğiniz konfora ve düşük fiyatta faturalara ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin en ekonomik fiyatlarla buluşmanız adına Pendik kombi servisi olarak bu sektörde hizmet vermekte olan diğer firmaların aksine en ucuz şekilde sizlere sunmakta ve bunun yanında da asla kaliteden ödün vermemekteyiz.

Pendik Kombi Bakım Fiyatı

Yapılmış olan incelemeler ve tespitler neticesinde uzman görüşlere göre kombi bakımlarının periyodik aralıklarla en az yıl içerisinde 1 defa yapılmasının şart olduğu artık herkesçe bilinmektedir. Fakat bu noktada yaşayabileceğiniz çelişki hangi kombi servisi ile çalışacağınız olması gayet doğaldır. Hem fiyat hem de kalite açısından endişeleriniz olabilir. Bizler Pendik kombi bakım servisi olarak bu noktada devreye girerek ihtiyaç duymuş olduğunuz ve aradığınız kaliteyi garantiyi, konforu ve ekonomik fiyatları işlerinde uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile buluşturarak kararsızlığınızı ortadan kaldırıyoruz. Ve Pendik kombi bakım fiyatlarının farkıyla aile ekonominize yüksek maliyetler oluşturmuyoruz.

Pendik Kombi Servisi Verilen Mahalleler

Pendik kombi servisi veren yusufteknik firmamızın akif olarak hizmet verdiği mahalleler:

 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Çamçeşme Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Çınardere Mahallesi
 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Ertuğrulgazi Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi
 • Kurtköy Mahallesi

Pendik Kombi Bakım Ücreti

Pendik bölgesinde yaşamakta olan siz değerli müşterilerimin kombi cihazına ilişkin olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ihtiyaçları en hızlı ve ekonomik olarak getirmeyi amaçlamakta ve bu doğrultuda her yıl firma politikamızı günün ekonomik koşullarıma göre düzenlemekteyiz. Piyasada hizmet vermekte olan bakım servislerinin aksine oldukça makul bir fiyat reçetesini kalitenin yanında sunarak müşterilerimizin en iyi hizmetten yararlanmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. Kaliteyi uzaklarda aramayın, bizlerle iletişime geçerek anında ulaşabilirsiniz. 

Pendik kombi servisi hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bize hemen ulaşın. 7/24 Pendik kombi servisi bir tek yusufteknik!