Hemen ara WhatsApp iletişim
Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma servis hizmetini sunmakta olan firmamız herhangi bir kırılma ve delme işlemleri gerçekleştirmeden tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi gider kanallarında oluşabilecek tüm tıkanıklık açma hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. İhtiyaç duymuş olduğunuz tıkanıklık açma hizmetine firmamızı arayarak sorunlarınıza kaliteli ve güvenli çözümler bulabilirsiniz.

Tıkanıklığın sebebini anlamak için kamera görüntüleme cihazını kullanmakta ve bu cihazın sunduğu imkan sayesinde gider kanallarını rahatlıkla görüntüleyebilmekte ve boru içerisinde tıkanmış olan cisimlerin büyüklüğüne göre ihtiyaç halinde robot makinasını kullanarak cismin parçalara ayrılmasını sağlamakta ve bu doğrultuda da tıkanıklığa sebebiyet veren sorunlar en kısa zaman diliminde çözülmüş olmaktadır.

Sancaktepe Tıkanıklık Açma Fiyatı

Kaliteli ve güvenli bir tıkanıklık hizmetini sunmakta olan Sancaktepe tıkanıklık açma firması olarak müşterilerimizin evlerinde veya iş yerlerinde yaşamış olduğu tıkanıklık sorunlarını en kısa zaman içerisinde giderirken bu hizmeti aynı zamanda günümüzün ekonomik şartlarını dikkate alarak en ucuz fiyatlarla hizmeti adresinize kadar getirmekteyiz. Kaliteli ve en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmamız ile irtibata geçerek en doğru hizmeti alma şansını yakalayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma İçin Sunduğumuz Hizmetler

Sancaktepe tıkanıklık açma firması olarak tesisatlarda ve giderlerdeki problemleri, modern yöntem ve teknikler kullanılarak sorunları çözüyoruz. Tıkanıklık problemleri, insanlar için can sıkıcı bir durumdur. Özellikle pis su tesisatı giderlerindeki arızalar, tesisat içerisindeki pis su ve atıkların etrafa yayılması insan sağlığı için tehlikeli durum arz etmektedir. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için profesyonel destek almanın önemi tartışılmazdır. Firmamız tesisatlardaki tıkanıkları gidererek, oluşabilecek hastalıkların engellenmesinde aktif rol oynamaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler ise şunlardır:

  1. Temiz su tesisatı tıkanıklığı açma
  2. Pis su tesisatı tıkanıklığı açma
  3. Kanalizasyon tıkanıklığı açma
  4. Logar tıkanıklığı açma

 

Tıkanıklık Açma

Sancaktepe Tuvalet Tıkanıklık Açma

Eski tip tıkanıklık açma yönteminde tıkanıklığın yaşandığı bölgelerde kırma işlemi yapılarak ve neredeyse tüm tesisatın komple sökülerek tıkanıklık giderilmekteydi. Bunun neticesinde evinizde veya işyerinizde birçok maddi açıdan hasar oluşmaktaydı. Ancak günümüzün gelişmiş teknolojisine dayalı bir hizmet sunmakta olan firmamız kamera ve robot sistemlerini kullanarak tuvaletlerinizde tıkanıklığa neden olan şeyleri tespit etmekte ve tıkanıkları tamamen açmaktayız.

Sancaktepe tıkanıklık açma firması bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz kamera görüntüleme aletini tıkanmış olan tuvaletin giriş bölümünden yollayarak tıkanıklığın söz konusu olduğu yere kadar göndermekte ve kameranın ilerlemesi neticesinde tıkanıklığa sebebiyet veren cismi tespit etmekteyiz. Bunun neticesinde ise robot teknolojisini kullanarak cismi gider borusu içerisinde parçalara ayırarak oluşan sorunu tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır?

Sancaktepe tıkanıklık açma firması; kullandığı ekipmanlar, teknolojik aletler ve cihazlar ve alanında uzman teknik personeli ile sorunun çözümüne bilimsel açıdan yaklaşarak tıkanıklık problemlerini çözen bir firmadır. Klasik yöntemler içerisinde özellikle de amatörce yapılacak müdahalelerde  tesisatlarda ve giderlerdeki tıkanıklıklar, tesisatın geçtiği bölgelerdeki fayanslar ve sıvalar dökülerek çözülmeye çalışıldığı görülmektedir. Ancak bu durum ilaveten masraflar getirmekle beraber sorunu tam olarak çözememektedir. Bu yüzden bu müdahalelere gerek kalmadan firmamız ile iletişime geçilmesi halinde kullandığımız robotik cihazlar ve sorunun tespitine yönelik beceriye bağlı olarak kırma ve dökme işlemi yapılmadan tesisattaki tıkanıklığın bulunduğu yer tespit edilerek müdahale edilir. Böylece düşük maliyetlerle sizler için can sıkıcı olan bu problemleri çözüyoruz.

Sancaktepe Banyo Tıkanıklık Açma

Evlerde otellerde ve birçok mekanlarda banyolarda oluşabilecek tıkanmalar neticesinde kişisel temizliğimiz açısından çok yönlü kullanıma açık olan bu mekanı neredeyse kullanımı imkansız hale gelebilmektedir. Bunun yanı sıra banyoların atık su gider kanalları yanlış bağlanmış ise banyonuzun içerisinde kötü kokuların oluşmasına da neden olabilmektedir.

Neredeyse günlük yaşantınızı tamamen zorlaştıran bu tıkanma sorunu karşısında tıkanıklık açma firmanız olarak yanınızda yer almakta ve banyo tıkanıklık açma hizmetini sizlerle buluşturarak günlük hayat koşuşturmanız da bu gibi konforunuzu engelleyen sorunlar garantili ve doğru çözümler sunarak gidermekteyiz.

Sancaktepe Lavabo Tıkanıklık Açma

Evinizin boru giderlerinde yaşanılan tıkanıklıklar lavabo da su kullanımı konusunda sizlere bir engel teşkil etmekte ve lavabolarınızın tıkanması neticesinde bulaşık başta olmak üzere birçok işleme gerçekleştirmeniz imkansız hale gelebilmektedir.

Firmamızın sahip olduğu teknolojik imkanlar doğrultusunda eski ve hala bazı firmalar tarafından tercih edilen varsayım yönteminin aksine daha hızlı ve herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden ve hasar oluşturmadan tıkanıklığa sebebiyet veren ürünü parçalayarak yaşadığınız bu problemden en sağlıklı ve kaliteli yöntemi tercih ederek tespiti gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğumuz ve son model olan cihazlarımız sayesinde zahmetsiz ve hızlı bir çözümlemeyi sizlerle buluştururken nokta atışı yaparak doğru çözümler sunmakta ve sizlerin ekstradan bir masraf ödemenizin de önüne geçmekteyiz.