Hemen ara WhatsApp iletişim
Tuzla Klima Servisi

Tuzla klima servisi olarak bugüne kadar sağlamış olduğumuz hizmetler doğrultusunda müşterilerimizden sürekli olarak olumlu geri dönüşler almakta ve firmamızın adı bu sektörde sıkça söz edilir bir hale gelmekte, hızlı servisi ile samimiyet ve profesyonel klima teknisyenleri ile sektörümüzün en iyi firmaları arasında yer almaktayız.

İhtiyaç duyabileceğiniz klima bakım, arıza ve montaj gibi birçok servis hizmetlerini en güvenilir şekilde tercih haline getirebileceğiniz firmamız asla kuruluş politikalarından ve müşteri memnuniyeti esasından ödün vermeyerek bulunduğu konuma gelmiştir.

Tuzla bölgesinde yaşayan siz değerli müşterilerimizi iş sonrası memnun kalacağınız klima servis hizmeti ile buluşturmak adına gerekli olan garanti ve güvenlik önlemleri çerçevesinde servis hizmetine sunmaktayız. Yazın kavurucu sıcaklarında ya da kışın soğuklarında yaşadığınız klima arızaları veya klimada yaşanan performans düşüklüğünü gidermek adına daima yanınızda olmakta ve 7/24 sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Tuzla Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Günümüzde artık klimanın bağlı olmadığı ev işyeri ve diğer mekanlar bulunmamaktadır. Her alanımızda bulunan klimaların bakımı nasıl ne zaman bakımının yapılması kafalarımız da soru işareti oluşturmaktadır.

Sizlerin kombi bakım firması olarak mevsimsel bakımlarınızı, motor ve filtre bakımlarını, iç ve dış ünitenin temizliği, klimanızın gaz dolum oranı gibi benzer tüm kontrolleri tüm ayrıntılarıyla gerçekleştirerek klima bakımınızı yapmaktayız. Ve bakımınızı yaparken hava akımına desteklemekte olan filtreleri temizlemekte ve o filtreler üzerinde yer alan kir, toz ve bakterileri cihazınıza zarar vermeyecek temizlik maddeleri ile gerçekleştirerek daha sağlıklı solunum yapmamızı sağlamaktayız. Periyodik aralıklarla gerçekleştirdiğimiz bakım kontrollerinde Evaparatör, R-22 gazı, klimaya bağlı elektrik tesisatları, giriş çıkış soket bağlantıları, drenaj hattı, fan ve pervanelerin temizliği ve kontrolleri aynı özeni göstererek bakımı tamamlamaktayız.

Tuzla Klima Bakım Fiyatları

Siz değerli Tuzla bölgesi halkının klima servisi konusunda yaşamış olduğunuz sorunlardan haberdar olduğumuz için beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda sürekli yenilikçi ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile samimi bir servis firması olarak tek adresiniz olmaya adayız. Klimanızın markası ve modeli fark etmeksizin en kaliteli işçilik anlayışıyla detaylı bakım ve temizlik işlemlerini en minimum fiyatta sizlere sunmaktayız.

Tuzla Klima Bakım Servisi

Sahip olduğunuz klimanın detaylı bir şekilde temizliğe ihtiyacının olduğunu düşünmekte ve bir bakım servisi ile çalışmanın doğru karar olacağının farkındaysanız zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız klima bakım hizmeti ile klimanızın daha az elektrik harcamasına ve daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tuzla klima servisi olarak uzun yıllara aşkın bu bölgede klima hizmetine sunmakta ve klimanızın iç ve dış ünitesinin içinde yer alan tüm çalışma aksamlarının bakımını garantili bir şekilde %100 müşteri memnuniyet esası anlayışıyla sunmaya devam etmekteyiz. Klimalarınız belirli bir zaman aralığında sonra kirlenir ve içlerinde bakteriler oluşmaya başlar. Bu yoğun kir ve tozları içinde barındıran klimalar insan sağlığı açısından bulunulan ortamda çeşitli hastalıklara yol açmasına neden olabilir. Ailenizin sağlığına bir zarar gelmemesi, klimanızdan daha uzun ömürlü yararlanabilmek ve klimanın ekonomik olarak çalışabilmesi için bakımını yaptırmalısınız.

Tuzla Klima Bakımı Ne Kadar?

Tuzla klima servisi olarak bünyemizde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız tüm klima model ve markalarının bakım, onarım ve tamiri konusunda sertifikalara sahip olmakla birlikte bu alanda uzun yıllardır kazanmış olduğu deneyimlerde sunulan hizmetin garantisi niteliğindedir. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan dolayı müşterilerimizin bizden kaliteli uzun ömürlü ve bunun yanı sıra en ekonomik fiyat seçeneklerini de talep ettiğini bilmekteyiz. Bu doğrultuda firma olarak müşterilerimizin taleplerine en olağan şekilde cevap vererek dönemsel olarak çeşitli kampanyalar ve indirimler uygularken klima servis piyasasının taban fiyatını sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.