Hemen ara WhatsApp iletişim
Ataşehir Klima Servisi

Klima, hayatımızı kolaylaştıran bir araçtır. Klimayı yaz kış aylarında bütün mevsimlerde kullanabilir, bulunduğunuz bölgeyi dilediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilirsiniz. Ataşehir Klima servisimiz en son teknoloji malzemeler ile sizlere hizmet vermektedir. Araç ve gereçlerimiz kaliteli malzemeler ile hazırlanmıştır. Servisimiz ile klimalarınızda istediğiniz nem oranını ayarlayabilir odanızı ideal sıcaklık seviyesine getirebilirsiniz.

Ataşehir Klima Merkezi olarak önceliğimiz sizin konforunuzdur. Müşteri odaklı çalışan merkezimiz, hızlı ve özenli bir şekilde sizlere hizmet etmektedir. Ürün kalitemiz ile karşı firmalara oldukça fark atmaktayız. İyi bir klimaya sahip olmak istiyorsanız klima seçiminiz A sınıfı olmalıdır. Ürünlerimiz A sınıfı olarak yüksek kalitede hazırlanmıştır. Ayrıca ürünlerimiz düşük seviyede elektrik harcamaktadır. Ürünlerimiz ile düşük seviyede elektrik tüketerek bütçenize kolaylık sağlayabilir aynı zamanda rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. İyi ve kaliteli bir klimaya sahip olmak istiyorsanız, firmamızı tercih etmelisiniz.

Ataşehir Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Servisimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve usta çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Öncelikle ustalarımız klimanıza bakar ve detaylı bir şekilde inceleme yapar. Klimanızın markası ne olursa olsun ekibimiz sizin için en iyi bakım sistemini kuracaktır. Klimalarınız ekibimiz tarafından temizlenir ve sizlerin hizmetinize sunulur. Yılda bir kez klimanızın bakımını yaptırmanız gerekir. Bu olabilecek sorunların önceden önlenmesini sağlayacaktır. Servislerimizden randevu alarak en hızlı ve kolay şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ataşehir Klima Bakım Fiyatları?

Servisimiz sizlerin bütçesini de düşünerek hizmet vermektedir. Servisimiz ile hem kaliteli bir hizmet alabilir hem de az miktarda paralar harcayabilirsiniz. Ataşehir Klima servisi olarak bakımlarda %30 indirim sağlıyoruz. Kredi kartı ile ödeme imkanı sunup, 2 yıl yedek parça garantisi veriyoruz. Servisimiz ile her hizmet sizin bütçenize uygun bir şekilde sağlanıyor. Klima bakımlarımız 60-100 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı gün servis olanağı sağlayarak işlemlerinizin hızlı bir şekilde çözülmesi için sizlere garanti veriyoruz.

Ataşehir Klima Bakım Servisi

Her gün çalışmakta olan klimalar bir süre sonra hava dolaşımı sebebi ile kir ve bakteri tutmaya başlar. Bunun sonucunda bakım yaptırmazsanız klimalarınız bozulabilir. Her yıl düzenli bir şekilde servisimiz ile bakımlarınızı yaptırabilir, klimanızın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klima bakımı sağlığınız için de çok önemlidir. Klimanızın kir ve bakteri toplaması sonucunda kirli hava solumaya başlarsınız ve sağlığınız tehlikeye girebilir. O yüzden her yıl düzenli olarak klima bakımlarınızı yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Ataşehir Klima Bakımı Ne Kadar?

Uygun fiyatla, kaliteli hizmet vermemiz birçok firmanın önüne geçmemizi sağlamıştır. Fiyatlarımız klima modellerine göre değişiklik göstermektedir. Taksit seçeneklerimiz ile sizlere kolaylık sağlıyoruz. Servisimiz, hızlı ve güvenilir, düşük fiyatlı ve pratiktir. Sizde servis numaralarımız ile bizlere ulaşabilir, en iyi hizmeti alabilirsiniz.