Hemen ara WhatsApp iletişim
Ümraniye Su Kaçağı Tespiti = 0532 766 61 46 - Yusuf Teknik Servis

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Firma olarak yıllardır bu sektörde kazandığımız tecrübe ve günümüzde değişmekte olan ve yenilenen teknolojiye entegre olarak siz değerli Ümraniye halkının istekleri ve beklentilerini fiyat ve kaliteyi aynı doğrultuda ilerleterek en iyi hizmeti sunmaktadır.

Firma olarak su kaçağı ve tamiri gibi birçok tesisat sorunlarınız karşısında profesyonel ekip arkadaşlarımızla yanınızda yer almakta ve müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma anlayışla hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Ümraniye Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Evlerinizde ya da işyerlerinde su kaçağı tespiti yapılırken gerekli görülen ilk işlem bulunan ortamın tesisat sistemi kontrol etmektir. Su kaçağının genellikle alt kata sızıntı yapması veya faturaların belirli düzeyin üstünde gelmesiyle anlaşılmaktadır. Bu tarz durumlar karşısında gerekli görülen müdahaleler yapılmaktadır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra kaçağın nerede oluştuğunu tespit edilmesi oldukça önemlidir.

Bu noktada personel arkadaşlarımız su akışının gerçekleşti tüm muslukları kapatarak su sayacını kontrol eder ve hala su sayacınız tüm muslukların kapalı olmasına rağmen işlemekte ise açık bir şekilde bir kaçak durumun olduğu ortaya çıkartılır.

Günümüz teknolojisinin bizlere sunmuş olduğu imkanları en iyi şekilde kullanan firmamız kameralı robot sistemleri ile su sızıntısının yaşandığı bölgeyi en başarılı sonuçlar ile bularak gerekli görülen işlemler kısa zaman içerisinde yapılmaktadır. Bu sayede yapılan işlemler sonucunda evinizin veya işyerinizin herhangi bir fayansını kırmadan kolaylıkla ihtiyaç duyulan müdahaleler yapılmaktadır.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Gerek iş yerlerinizde gerek konutlarında eskiden veya yeni yaptırmış olduğunuz tesisat sisteminde su sızıntısı ya da kaçağı sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Yeni ve kaliteli bir tesisat sistemi yaptırmış olmanıza rağmen tesisatlar da kullanılan plastik boruların ek bölgelerinde oluşabilecek basınçtan dolayı su sızıntıları oluşabilir.

Teknolojinin tam anlamı ile günümüzdeki kadar ilerlemedi dönemlerde su kaçağını bulabilmek deneme yanılma yani tahmin yöntemi gibi oldukça zorlu bir uğraş neticesinde bulunurken bu da hem maddi açıdan hem de emek açısından oldukça sıkıntılı bir süreci yaşatmaktaydı. Fakat firma olarak günün teknolojik koşullarını entegre olarak artık bu sorunlarla karşılaşmamak da en uygun fiyat seçenekleriyle kısa zaman içerisinde yaşanılan su kaçağını bulmaktayız. Hem de firma olarak sunmuş olduğumuz su kaçağı bulma hizmetine 1 yıl garantili olarak sizlerle buluşturmaktayız.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Karşılaşmış olduğunuz su kaçağı sorunu karşında kesinlikle profesyonel bir firma ile çalışmalı ve bu neticede en doğru sonuca kolaylıkla ulaşabilme şansınızı artırabilirsiniz. Çünkü su tesisat firması olarak hem ekip kadromuz olarak hem de sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlar doğrusunda en kısa zaman içerisinde yaşamış olduğunuz su kaçağı arızasını gidermekte evinizin veya işyerinizin herhangi bir bölgesinde kırma dökme gibi işlemler yapmadan kolaylıkla sonuç elde etmekteyiz. Firma olarak örneğin mutfakta yaşamış olduğunuz su kaçağının tespitini yaparken öncelikle evinizin odalarında bulunan tüm muslukları kapatmakta ve daha sonra su sayacını kontrol ederek herhangi bir su akışının devam edip etmediğini tespit etmekteyiz. Eğer hala su akışı devam etmekte ise büyük ihtimalle bir çatlak veya da kırık durumu söz konusu olduğu görülmekte ve ekip arkadaşlarımız servis hizmetini gerçekleştirirken kullandık kameralı sistem ile kolaylıkla kaçağın yaşandığı bölgeyi tespit ederek su sızıntısının yaşandığı bölgeye müdahale etmektedir.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Ücreti

Firma olarak sunduğumuz hizmeti asla kaliteden ödün vermen bir prensip anlayışıyla 7/24 sunarken bunun yanı sıra 1 yıl garantili olmakta olan hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunmaktayız. Daima müşterilerimizin hizmet sonrası memnun kalmasına odaklanmakta olduğumuz için gün geçtikçe firmamızın hizmet kalitesini yenilemekte ve geliştirmekte hem de sunulan kaliteli hizmeti sizlerin bütçesine uygun olarak belirlemekteyiz.