Hemen ara WhatsApp iletişim
Kombi Servisi  Yusuf Teknik Servis

Kombi Servisi

Kombi servisi hizmeti ile senelerdir profesyonel bir şekilde sektörde yer alan bir firmayız ve başarıyla yola devam etmekteyiz. Firmamız memnuniyet garantisi ile çalışmakta olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kombiler gelişmiş teknoloji ürünlerinden biri olarak konfor standartlarına sahip bir yaşantı sürmek isteyen kullanıcılar için oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Kombiler markasına göre farklı özelliklere sahip olabilmekte ve farklı hizmet sunabilmektedir ama zamanla tüm elektronik aletlerde olduğu gibi kombilerde de arızalar ortaya çıkabilmektedir. Kombilerin zamanla arıza oluşturmasında devreye firmamız girmekte olup tüm arıza, onarım, bakım ve montaj işlerini üstlenmektedir. Ürününüz garanti dahilinde olsun ya da olmasın tüm işlemler için destek vermekte olup kombi markanız fark etmeksizin her çeşit parça ve malzeme konusunda uzman ekibimizle profesyonel hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutan firmamızın sunduğu hizmetlerden müşterilerimiz daima memnun kalmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz haftanın her günü her saati iletişim kurmanız durumunda sizlere yardımcı olmak için hizmet vermektedirler. Arıza yaşamanız durumunda ya da bilgi almak istediğiniz herhangi bir konuda hızla iletişime geçebilir size en uygun yanıtı alabilirsiniz.

Kombi Bakım İşlemleri

Kombiler çevre dostu ürünler olup kullanımı esnasında özen gösterilmesi gereken araçlardır. Kombi servisi hizmeti alanında profesyonel çalışan firmamız, teslim ettiğiniz her ürününüz için hızlı bir şekilde çözüm sağlamakta olup eğitimli ve profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmet kalitesinden memnun kalmanızı garanti etmektedir. Kombi bakım hizmetinde kullandığımız araçlar donanımlı olup her sorunu hızla çözmemizi sağlamaktadır.

Kombiler kullanıcı için kolay kullanılabilir ürünler olarak bilinmektedir. Bu sebeple insanlar sıklıkla tercih etmekte olup cihazlarını sağlıklı bir şekilde çalışmasını istemektedirler. Firmamız cihazınızın sağlıklı çalışabilmesi için tüm arızalarınıza destek sağlar. Cihazlarınızın sahip olduğu potansiyelde ve etkin bir biçimde çalışan duruma getirir ve böylece gereksiz enerji tüketmeyen cihazınıza sahip olursunuz. Her marka kombi için yedek parçalar bulunmakta olup isteğinize göre değişimler yapılmaktadır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Firmamız bakım, onarım ve arıza konusunda her türlü hizmeti sağlamakta olup kombi bakımları ile ilgili detaylı tüm işlemler yapılmaktadır. Cihazınızla ilgili ön bilgileri alarak arıza müdahalesi sağlamak firmamızın önceliklerinden biridir. Böylece arıza bakımı için getirilen ekipmanlarla kısa bir zamanda sorununuz giderilecektir. Firmamızın sağladığı kombi bakımı genel olarak aşağıdaki adımlarla gerçekleşmektedir:

  • Sıcak su ve kaloriferin yanıp yanmadığı kontrol edilir.
  • Tozlanma için kontrol yapılır ve tozlanma varsa temizliği yapılır.
  • Cihaz yanma odası brülörünün kontrolü yapılır.
  • Su ısınma kazanının kontrolü yapılır.
  • Cihaz içindeki gaz valfinin ayarları kontrol edilir.
  • Cihaz içindeki elektrik elektronik bağlantı kontrol edilir.
  • Cihazın otomatik gaz kesmesi kontrol edilir.
  • Kaloriferde dönüş hattının pislik tutan filtresinin temizliği yapılır.

Kombi Sorunları Nasıl Ortaya Çıkar?

Kombi arızaları bir anda ortaya çıkmakta olup kış dönemlerinde aniden arızalanan cihazınız sizi mağdur bırakabilmektedir. Bu sebeple kombi bakımları düzenli yapılması gereken hassas konulardandır. Kombiler zamanla tozlanır ve yıpranırlar ve düzenli bakımları yapılmaz ise kısa zamanda yıpranmalar ve arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda kombi servisi ekibimizle çok kısa bir zamanda müdahale etmekteyiz.

Çoğunlukla kış ayları gelmeden kombi bakımının yapılması, soğuk hava koşullarında ve bu cihazlara ihtiyaç duyabileceğiniz zamanlarda beklenmedik arızalarla karşılaşmamanız için önemlidir. Kombinizin yıllık bakımlarını asla ihmal etmemelisiniz. Yıllık kombi bakımı yapılırsa kireçli su sebebi ile peteklerdeki tıkanma ya da ısı vermeme sorununun tespiti daha çabuk yapılır ve daha çabuk çözüm üretilir.

Kombilerinizle ilgili tamir, onarım, bakım gibi durumlarda firmamızın kombi servisi hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz adresinize en kısa sürede ulaşacak olup tüm arızalarınızı ve problemlerinizi yerinde çözecektir. Profesyonel ekibimizin sağladığı hizmetler sırasında yedek parça değişimlerinin yapılıp yapılmayacağı kesinlikle sizin onayınız alınarak yapılmaktadır.

Yedek parça değişimi için onayınız alındıktan sonra değişim yapılacak parçaların hepsinin yerine orijinal yedek parçalar konulmaktadır. Ekibimizde çalışan herkes gereken eğitim ve tecrübeye sahip personeller olup hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamızın sağladığı hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetten yararlanmak için bir telefon ile bizlere ulaşabilir ve kombi markası fark etmeksizin her marka için sağlamış olduğumuz kombi servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kombi Servisi Yusuf Teknik Servis

Yusufteknik
Yusuf Usta
4 stars - based on 90 reviews
Kavakpınar, Saraycık Sok. No:36 D:1 Pendik, İstanbul 34899
+90 532 766 61 46