Hemen ara WhatsApp iletişim
Hamidiye Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Hamidiye Mahallesi su kaçağı tespiti öncelikle kaçağın neyden kaynaklandığını belirleyerek, yapılmaktadır. Su kaçağı genel olarak kullanım sağlanan malzemelerin kalitesiz olmasından kaynaklı çeşitli dış etkenlerden veya usta hatalarından kaynaklanabilmektedir. Kullanım sağlanan malzemelerin kalitesiz olması da kaçakların yaşanmasına neden olacaktır.

Bu sorunların giderilebilmesi için kaçağın hangi durumdan kaynaklandığı usta personellerimiz tarafından tespit edilir. Ayrıca Sultanbeyli su kaçağı tespiti işlemi için özel sistemler kullanılmaktadır. Kaçağın meydana geldiği yere uygun olan tespit cihazı kullanarak, anında teşhis konmaktadır. Örneğin, ev, iş yeri ofis ve benzeri alanlarda özel teknik yöntemler kullanılarak, tespit işlemi garantili bir şekilde yerine getirilmektedir.

Sultanbeyli Hamideye Mahallesi Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

 

Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi su kaçağı tespiti yöntemleri arasında bilgisayarlı su kaçak tespitleri yer almaktadır. Su gideri borusunun pimaş içinde oluşan su kaçakları, kameralı olarak tespit edilmektedir. Bu teknik cihazlar ile görüntülemeler, pimaş boru içine sokularak gerçekleştirilir. Ürünün yirmi beş metre uzunlukta kablosu bulunmaktadır. Su gideri borusu içinde görüntüler ise ekranda yansıtılmaktadır.

Su kaçağı tespiti için son teknolojik yöntemlerden biri olarak bilgisayarlı tespit sistemleri yer almaktadır. Ayrıca görüntülemenin daha net ve anlaşılır olması için led lamba takılarak aydınlatma sağlanır. Bilgisayarlı olarak su kaçak tespitleri için uygun ekipman ve deneyimli personeller ile Yusuf teknik firmamız hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra bütçeye uygun fiyatlar ile bakım onarım çalışmaları yapılmaktadır.