Kadıköy Kombi Servisi

17.12.2023 02:54

Kadıköy kombi servisi olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bugüne kadar daima müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma anlayışı ile ailenizin dostu olarak kaliteli kombi bakımını ve servisini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermenin gururu ve sahip olduğumuz deneyimli kadromuz ile haftanın her günü ve her saat hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmanın mutluluğu yaşıyoruz.

Kadıköy kombi servisi olarak bu sektörde verilen hizmette daima en kalite ve garantili hizmeti ulaştırarak işlerinde profesyonel kadromuz ile bu alanda akıllara gelen ilk firma olmayı bir prensip haline getirerek ilerlemekteyiz. Kadıköy kombi servisi olarak geniş bir kadro ve işlerinde deneyim sahibi olan profesyonel personel kadromuz ile en hızlı ve kaliteli servis hizmetini sağlamakta ve daima yeniliklere açık bir vizyon anlayışıyla her türlü bakım, servis yedek parça gibi hizmetleri garantili ve en ekonomik fiyatlarla uygulamaktayız.

Kadıköy Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Çalışma arkadaşlarımız öncelikle cihazınızın çalışma aksanları inceleyerek var olan arıza ve aksaklıkları tespit etmekte ve oluşabilecek arızaların da önüne geçmektedir. Bir sonraki adım da ise personellerimiz cihazın diğer yanma odası, sensörler, blülör, gaz gözenekleri ve kalorifer fitresi gibi birçok çalışan aksanlarının temizliği yaparak bir yıllık birikmiş olan pislikten arındırılır.

Aynı zamanda kombinizin içinde var olan tüm su boşaltılır, kirli su tahliye edilir ve temiz su yeniden doldurulur. Yapılan tüm işlemler cihaz tamamen temiz hale gelene dek devam eder ve sonra çalışan aksanların ayarları kontrol ederek çalışma performansı test edilir. Şeffaf bir anlayış benimseyerek siz değerli müşterilerimizi bu esnada yanımızda olmanızı ve kendiniz bizzat öncesi ile yenisi arasındaki farkı gözetlemenizi isteriz.

Tüm aksanlar yüksek performansta çalışır vaziyete geldikten sonra cihaz çalıştırılır ve yapılan bakımın eksiksiz yerine getirildiği tespit edilir. Oldukça kapsamlı bir şekilde yapılan kombi bakım ve servis hizmeti sonrası cihazda yapılan işlemler bittikten sonra tarafınıza teslim edilir. Daima kaliteli, güvenli ve garantili hizmeti sizlere ulaştıran firmamız cihazınızın verimli hale gelmesini, güvenilir ve ekonomik bir çalışma düzeninin olmasına oldukça dikkat eder.

Kadıköy Kombi Bakımı Ne kadar?

Doğalgaza gelen zamanlar ve soğuk geçen kışlar faturalarınızın yüksek gelmesine yol açarken aynı şekilde kombinizin bakımını aksatmanız da faturaların cep yakan boyutlara ulaşmasına yol açabilir. Kadıköy kombi servisi olarak söz konusu olan durumları göz önünde tutarak siz değerli müşterilerimize daima en uygun bakım ve servis hizmetlerini sunmaktayız. Aynı şekilde kombi aksanında bozulmuş olan parçaların orijinal değişimi için de geçerli olmaktadır. Firma olarak temel prensibimiz para kazanmaktan daha çok sizlerin gönlünü kazanarak tek adresiniz olmayı hedeflemekteyiz.

Kadıköy Kombi Bakım Ücreti

Kış aylarında kombinizden sorunsun, kesintisiz bir verim elde edebilmeniz için en az yılda bir kere kombinize uzman kişiler tarafından bakım yaptırmalısınız. Bu sayede kombinizin çalışma performansı yükselirken aynı doğrultuda faturalarınızdan tasarruf elde edebileceksiniz. Kadıköy kombi servisi sizlere tasarruf elde etmenizi sağlarken bakım sonrası oluşabilecek büyük ve küçük çaplı arızalarında önüne geçmiş olacak ve her iki açıdan da rahat bir kış ayları geçirebileceksiniz. Kadıköy kombi servisi ile irtibat kurduğunuz an itibariyle işlerinde uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız gün içerinde en kısa zamanda bakım için sizleri ziyaret edecektir.

Kadıköy Kombi Bakım Fiyatı

Bu sektörde yer alan diğer firmalara nazaran Kadıköy kombi bakım fiyatları cep yakmayan ve piyasanın en uygun fiyat seçeneklerinden oluştuğu için mutluluk duymaktayız. Çünkü bizler için müşterilerimizin memnuniyeti ve yapılan işin kalitesi oldukça önem arz etmektedir. Firma olarak belirli dönemlerde çeşitli kampanya ve indirimler de oluşturarak kombi bakım ve servis hizmetinden daha uygun fiyatlara yararlanmanızı sağlamaktayız. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek önümüzdeki kışı güvenli ve tasarruflu bir şekilde geçirme şansını yakalayabilirsiniz.