Hemen ara WhatsApp iletişim
Şile Klima Servisi

Şile klima bakım servisi olarak kurulduğumuz ilk yıldan itibaren bu sektörde hizmet etmekte ve en kaliteli klima bakım, arıza ve montaj servisi hizmetini müşterilerine ulaştırmaktadır. Şile nin tüm yerleşkelerine hizmeti ulaştırabilmek adına sürekli yenilenen deneyim ve tecrübemiz doğrultusunda siz kıymetli müşterilerimize haftanın her günü 24 saat boyunca iletişim adresimiz açık olmakta ve en kısa zaman içerisinde ise hizmeti sizlerle buluşturmayı amaçlamaktayız.

Daima hedefimiz klima bakım sektöründe aranmakta olan, tercih edilen ve güven esaslı bir klima bakım servisi olmaktır ve bu yolda kazandığımız tecrübe ve deneyimi sizlerle attıran firmamız gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Şile Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Günümüzde artık ısınma ve soğutma işlemini sağlayan klimalar artık hayat kurtarıcı bir rol olarak her evde bulunmaktadır. Fakat klimaların yanlış kullanımdan kaynaklı olarak ya da periyodik olarak zamanında bakımının yapılmaması çeşitli sorunların oluşmasına sebep olabilmektedir. Firma olarak daima klima bakım hizmeti ihtiyacı duyan müşterilerimize en hızlı ve profesyonel bir servis hizmetini ulaştırmakta ve beklentilerinizi en iyi şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda klimanızın parça değişimini, onarımını, motor değişimini, gaz dolum ve kaçağını tespit etmekte ve yaşadığınız sorunu anında gidererek konforunuzu yeniden sağlamaktayız.

Bakımını gerçekleştirilen klimanızın filtrelerini temizleyerek daha yüksek verim elde etmenizi sağlamakta ve iç ve dış ünitesinde zamanla oluşan tıkanmaları temizleyerek oluşabilecek arızalanmaların önüne geçmekteyiz. İç ve dış üniteye bağlı olan elektrik ve su tesisatlarını da kontrol ederek oluşabilecek kaçak arızalarının da önüne geçerek klimanızın daha uzun ömürlü bir hale gelmesinde üzerimize düşen tüm görevi yerine getirmekteyiz.

Şile Klima Bakım Fiyatları

Firma olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti amaçlı bir çalışma hedefi olduğu için alanında deneyim kazanmış ve eğitim görmüş teknik ekibimiz ve bununla birlikte bakım esnasında kullanılacak son model ekipmanlarımız ile kaliteli bir çalışma anlayışını izlemekte ve bu kaliteli çalışma anlayışını her geçen günün teknolojisine bağlı olarak yenilemekteyiz. Bu sayede ihtiyacınız olan bakım hizmetini hem en ekonomik yollardan çözmekte hem de kalite politikamızda ödün vermeyerek ilerlemekteyiz.

Şile Klima Bakım Servisi

Klimanızın kompresör bölgesinde yer alan gaz, soğutma işlemini sağlamakta ve bu gazın eksik ya da fazla olması cihazınızın yıpranmalara yol açmakta ve bununla birlikte aşırı enerji tüketimine de sebep olmaktadır. Bundan dolayı genel olarak tüm elektronik cihazların ihtiyaç duyduğu gibi klimalarınız da belirli aralıklarla bakım ihtiyacı duymaktadır.

Klimalar mevsim koşullarına göre içerisinde bulunan gaz oranı cihazınızın performansını direkt olarak etkilemektedir. Bu yüzden 2 defa klimanızı bakım yaptırmanızı ve bu doğrultuda ve klima gazını kontrol ettirerek mevsime uygun dolum işlemini gerçekleştirmelisiniz. Klimanızın bakım esnasında dolumu gerçekleştiren gazın kalitesi de cihazdan alacak olduğunuz verimi de direkt etkilemektedir. Bu doğrultuda firma olarak klimanızı montajında ve yıllık olarak periyodik bakımlarını yaptırmak isteğiniz doğrultusunda sahip olduğumuz işte uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ve son teknolojik donanımlı cihazlarımızla kaliteli servis hizmetini sizlere ulaştırmaktayız. Ekip arkadaşlarımız klimanızın modeline ve markasını uygun olarak gaz basma gerçekleştirmektedir.

Şile Klima Bakımı Ücreti

Özverili bir hizmet anlayışına bağlı olarak tüketici hakları konusunda oldukça hassas olan firmamız bu doğrultuda yapılmakta olan işlemi en doğru olan yöntemlerle gerçekleştirmekte ve ihtiyaç duyulan çözümü en hızlı şekilde sağlamayı misyon haline getirmiştir. Daima her bakım esnasında özel çalışmalar yaratmak ve bununla beraber klima bakım alanında en uygun fiyat seçeneklerini sunarak piyasada belirli bir fark oluşturarak siz değerli müşterilerimizin her zaman kazanmasını sağlamaktayız. Çünkü bizler için en önemli olan şey müşterilerimizin memnuniyetidir.