Hemen ara WhatsApp iletişim
Kadıköy Klima Servisi

Sektörde hizmet noktasında başarıya ulaşan firmamız müşteri odaklı çalışma anlayışıyla kısa bir zaman zarfında tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Kadıköy klima servisi olarak firma profilimiz tamamen güven ve kusursuz çalışma ilkesiyle ilerlemek esasla olduğu için hiçbir zaman kesintiye uğratmadan hizmetimizi 7/24 sunmaktayız.

Temel amacımız siz değerli müşterilerimizin yaşamış olduğu mağduriyet durumlarından kurtararak daha konforlu ve kaliteli bir yaşama devam etmenizi sağlamaktır. Uygun fiyat politikalarımız ile beraber kalite ve garanti hizmetini sunmaya devam ederek başarı yolunda hızla ilerlemekte ve müşteri memnuniyetinin artmasına yardımcı olmaktayız.

Teknik servis firması olarak tüm klimaların bakım, montaj ve parça değişim gibi hizmetlerini ulaştırarak daha sağlıklı, konforlu ve güvenli bir yaşam sürmenize aracı olmaktayız. Sizlerde yaşamış olduğunuz klima arızalarında veya yeterince performans alamamanız durumunda firmamızdan yardım talep edebilir ve beklentilerinizi yönelik olarak kaliteli, garantili ve kusursuz hizmeti aynı gün içerisinde sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Kadıköy Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Periyodik aralıklarla gerçekleştirmek istediğiniz bakım hizmetini firma olarak sağlamakta ve yetkili servisiniz olarak garantili ve kaliteyi adresinize getirmekteyiz. Deneyimli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak temel incelemeler yaptıktan sonra gerekli olan arıza çözümünü veya klima bakım uygulamalarını gerçekleştirecektir.

Cihazınızın dış ünitesinde yer alan ısı değiştiricisi temizlenir ve soğutucu kısmında oluşabilecek kaçak durumu kontrol edilir, cihazın iç ve dış temizliği gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra iletişim ve elektronik kart bağlantı girişleri olmak üzere üniteye bağlı bulunan elektriksel bağlantıların genel kontrolü yapılır.

Fan ve hareketli olan tüm aksan bağlantılarının kontrolü gerçekleştirilir. Ekip arkadaşlarımız klimanızın dış ünitesini temizledikten sonra iç ünitesinde yer alan fitre, ısı değiştiricisi ve iç-dış temizliğini gerçekleştirir. Dış ünite de yapıldığı gibi cihazın soğutucu bölümünde kaçak kontrolü yapılır. Diğer ayrıntılı işlemler de aynı şekilde titizlikle gerçekleştirildikten sonra bakır boru hattında, drenaj hattında çeşitli kontroller ve incelemeler yapılarak bakımı tamamlanmış olur. Bakımı tamamlanan cihazınız çalıştırılarak çalışma verileri kaydedilir ve yapılan bakım sonrası cihazın kalite değerleri ölçülür.

Kadıköy Klima Bakım Fiyatları?

Gerçekleştirdiğimiz bakım sonrası klimanızı daha uzun ömürlü kullanabilir ve sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazınızın veriminde olan artış yüksek performanslı çalışmasını sağlayarak konforlu ve güven içinde yaşantınıza devam edebilirsiniz. Ve tabii en önemlisi elektrik faturasından oldukça tasarruf elde edebilirsiniz.

Kadıköy bakım servisi olarak yapılmış olan kaliteli hizmetin yanı sıra siz değerli müşterilerimizin aylık giderinize ekstra bir durum olan bu bakımı, günün ekonomik koşullarına uygun bir fiyat reçetesiyle sunmaktayız.

Kadıköy Klima Bakım Servisi

Kadıköy klima servisi firması olarak bünyemizde yer alan uzmanlaşmış personel kadromuz ve son model ekipman araçlarımız ile yaşamış olduğunuz klima sorunlarınızı en iyi şekilde üstesinden gelmek için kusursuz bir klima servis hizmetini sizlerle buluşturmaktayız.

Hizmet odaklı çalışma anlayışımız sayesinde klima hizmetini kısa zaman diliminde müşterilerimizin duymuş olduğu ihtiyaçlara yanıt vermekte ve bakımın yapıldığı mekanda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile doğru ve teknolojik çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Kurulmuş olduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimizin gözünde oluşturmuş olduğumuz güvenilirlik ve teknik altyapımız ile hizmeti ulaştırmaya devam etmekte firmamızdan beklenilen ve istenilen her soruna cevap vererek memnun kalınacak Bir performans ortaya koymaktayız.

Kadıköy Klima Bakımı Ne Kadar?

Klima bakımını yaptırarak sağlığınızı konforunuzu ve birçok hastalıktan da kendinizi koruyabilirsiniz. Çünkü kötü koku, kir, toz, polen ve bakterileri içinde barındırmış olan cihazınızın temizlenmesi hem sizin sağlığınızı hem de cihazın ömrünü uzatır. Bu sayede beklenmedik anda yaşanabilecek büyük sorunların önüne geçerek maddi açıdan da kar edebilirsiniz.

Periyodik aralıklarla yapılması gereken bakımı müşterilerimizin aksatmaması ve herhangi bir maddi zorluk yaşamaması adına Kadıköy klima servisi olarak fiyat politikamızı müşteri memnuniyeti esasıyla belirlemekte ve ceplerinizi yakmayacak bir hizmet bedelini sizlere sunmaktayız.