Hemen ara WhatsApp iletişim
Ataşehir Petek Temizleme

Isınma sistemini kolaylaştıran hayatımızda önemli bir araç haline gelen petekler, evlerin ısınması için gerekli olan en önemli malzemelerden biridir. Ataşehir petek temizleme servisi olarak bizler peteklerinizi özenli bir şekilde temizliyor, sizler için iyi bir ısınma sağlıyoruz. Ülkemizde yanlış petek temizleme hizmetleri sonucunda maalesef petekleriniz istenilen ısıyı veremiyor ve fazla enerji sarf etmek zorunda kalıyor.

Ataşehir Petek temizleme servisi olarak biz, size hızlı ve güvenilir bir şekilde en kaliteli malzemeler ile istediğiniz sıcaklığa sahip bir petek garantisi veriyoruz. Petek temizleme, kombinizin verimli bir şekilde çalışması için düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ataşehir petek temizleme olarak bizler,7/24 hizmet vermekte olup işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirme garantisini sizlere gönül rahatlığı ile veriyoruz. Servisimizin hizmetinden faydalanarak eviniz hiç kirlenmeden ve ekonomik bir şekilde peteklerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz.

Ataşehir Petek Temizleme Servisi

Kombilerde zamanla kireç, toz veya kirler birikmektedir. Bu da kombinize zarar vermekte aynı zamanda da peteklerinizin ısı seviyesini oldukça düşürmektedir. Petekleriniz temizlenmediğinde hem kombiniz zarar görecek hem de istediğiniz ısıya sahip olamayarak, fazla enerji tüketmiş olacaksınız. Hem maddi yönden tasarruf sağlamak için hem de maksimum ısıya ulaşan peteklere sahip olmak için Ataşehir petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

petek temizleme

Ataşehir Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Isıtma sisteminin içindeki su tahliye edilerek işlem başlatılır. Daha sonra servisimiz tarafından patentli kimyasal sıvılarımız peteklere enjekte edilir. Bir süre beklenerek gönderilen kimyasal sıvının petek içerisinde dolaşımı sağlanır. Daha sonra peteklerin içerisine gönderilen sıvı tekrar boşaltılır. Petekleriniz sökülmeden herhangi bir tadilat işlemi yapılmadan temizliği ilaçla kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılıyor. En yüksek kaliteye sahip kimyasal temizleme ürünlerimiz ve son teknolojiyle hazırlanmış olan malzemelerimiz ile peteklerinizi servisimize emanet edebilir, kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ataşehir petek temizleme hizmetlerimiz ile eviniz hiç kirlenmeden maksimum ısıya sahip petekleri kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Petek Temizleme Fiyatları

Servisimizin ücretleri tahmin ettiğinizden daha uygundur. Ayrıca servisimiz sizlere ödeme kolaylığı sağlayarak taksit imkanları sunmaktadır. Hizmetlerimiz size enerji tasarrufu sağlama garantisi verdiği için hizmetlerimiz sonucunda kombi ve peteklerinizden oldukça tasarruf edecek ödediğiniz paranın her ay iki katını tekrar kazanmış olacaksınız. Çalışanlarımız size profesyonel hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hizmetlerimizde sizler için %50 ye varan indirimler sağlıyoruz.

Ataşehir Petek Temizleme Ne Kadar?

Fiyat aralığımız ortalama 100-150 TL civarındadır. Fiyat politikamız pahalı ve kötü işçilik bazlı değil, kaliteli ve uygun fiyat baz alınarak belirlenmiştir. Birçok firmadan daha uygun ve daha kaliteli hizmet vererek farkımızı ortaya koyuyoruz. Gelişmiş teknolojiye sahip ürünler kullanarak sizlere sunduğumuz hizmetler ile kullandığınız petekler daha uzun ömürlü oluyor. Harcadığınız paranın iki katını kazanmış olup ekonominize katkı sağlamış olacaksınız.