Hemen ara WhatsApp iletişim
Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy klima sevisi olarak soğutma ve ısıtma sistemleri içerisinde yer almakta olan klimaların montajı, bakımı ve tamir hizmetlerini firma olarak Çekmeköy de sizlerle buluşturmaktayız. Klimanızdan en üst düzeyde verim elde edebilmeniz ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışabilmesini sağlayabilmek adına doğru bir servis hizmetinin rolü oldukça önemlidir. Firma olarak klima montaj ve bakım ihtiyacı duyduğunuz her an profesyonel kadromuz ile ev ve iş yerleri başta olmak üzere belirlemiş olduğunuz tüm mekânlara garantili bir şekilde klimanızın ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak ilerleyen dönemlerde oluşabilecek arızaların önüne geçmekteyiz.

Çekmeköy Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Çekmeköy ün tüm noktalarına en hızlı şekilde hizmet vermeyi hedefleyen firmamız geniş bir çalışma ağı sayesinde 7/24 müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye uğraşmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz an itibariyle gün içerisinde en kısa zaman diliminde hizmeti sizlerle buluşturan firmamız gerekli görülen tüm bakım ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz servis hizmetini en kısa zaman diliminde güvenli bir şekilde sonlandırmayı hedefleyerek planlı bir çalışma yürütmekte ve işçilik sonucunda cihazda beklediğiniz sonucu elde etmenizi amaçlamaktadır.

Bunun için gerekli görülen incelemeler sonrasında cihazınızın iç ve dış ünitesinde bulunan en ufak çalışan aksanına kadar kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Yapılan işlemler neticesinde değişime ihtiyaç duyan cihazın parçası sizlerin bilgilendirilmesi neticesinde değiştirebilmekte ve garantili parça takılmaktadır. Yapılan servis hizmetinin sonucunda cihazınızda oluşacak değişime sizlerde fark edecek ve hatta bir sonraki elektrik faturanızdaki düşüşü fark edince ne kadar doğru bir karar verdiğinizi sizlerde anlayacaksınız.

Çekmeköy Klima Bakım Fiyatları

Çekmeköy klima servisiniz olarak sizlere profesyonel bakım ve tamir hizmetini sunmakta ve söz konusu olan klima bakım ve tamir hizmetlerinde sunmuş olduğumuz işçilik yedek parça değişimlerini 1 yıl garantilemekteyiz. Klimanız da yaşamış olduğunuz her türlü dış ve iç ünite sorunlarında aradığınız çözümü en doğru ve kaliteli bir çalışma anlayışıyla hizmetinize sunmaktayız. Bu hizmeti siz değerli müşterilerimize haftanın her günü 7/24 sunmaya devam etmekteyiz. Daima profesyonel bir iş anlayışı ile ilerlemekte olan firmamız aynı doğrultuda sunulan hizmetin kalitesinde eksiklik yaşanmadan piyasa fiyatlarına nazaran daha uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin her açıdan sunulan hizmetten memnun kalmasını hedeflemekteyiz.

Çekmeköy Klima Bakım Servisi

Hassas bir cihaz olan klimaların yıllık olarak bakımı en az kış ve yaz mevsimlerinin başında bakımları kesinlikle yaptırılması gerekmektedir. Bakımları yaptırılmış olan cihazların hem kullanım ömrü uzar hem de bu sayede bakım ücretinden daha pahalı maliyette arızaların oluşmasının önüne geçmiş olunur. Bununla birlikte bakımı yapılmayan klimalar ailenizin sağlığını da tehdit ettiği bilinmektedir. Bakımını gerçekleştirmediğiniz takdirde klimanız da performans düşüklüğü, enerji kullanımında artış, hava akımında oluşan kötü kokular ve düzensiz çalışma neticesinde cihazın ömrünün azalması, kaliteli bir filtreleme yapamamasından dolayı toz ve partiküller mekânın içinde kalması, drenaj sisteminin bozulması ve su sızıntılarına oluşması ve elektrik aksamlarında yaşanabilecek arızalar gibi birçok temel sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Çekmeköy Klima Bakımı Ücreti

Günümüzde birçok klima markası ve modeli bulunmaktadır. Firma bünyemizde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin sahip olabileceği klima çeşitlerine hakim durumdayken firmamızda en çok kullanılmakta olan klima markalarının sertifikalarına sahiptir. Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyeti esaslı çalışmakta olan Çekmeköy klima servisi firmamız kaliteyi ve garanti hizmet anlayışından eksik etmemekte ve bununla birlikte günümüzün gelir koşullarını dikkate alarak klima servis hizmet ücretlerini belirlemektedir.