Hemen ara WhatsApp iletişim
Şile Tıkanıklık Açma

Eviniz ya da iş yerinizi tuvalet ve mutfak ve benzeri gibi alanlarını pis su tesisatlarında zamanla birken kirler bir yerde toplanarak tıkanmalara neden olmaktadır. Şile Tıkanıklık açma olarak alanında uzman tıkanıklık açma ustalar ve teknolojik ekipman ve cihazları ile her türlü tıkanıklığı nokta vuruşu olarak tespit ediyor etrafa zarar vermeyip kirletmeden aynı gün içinde tıkanıklığı açıp kullanımınıza hazır etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimi ise hem zamandan hem de paradan tasarruf etmektedir.

Her Türlü Tıkanıklık Sorunlarınız İçin Şile Tıkanıklık Açma

Eğer Şile bölgesinde ya da çevresinde ikamet ediyorsanız her türlü tıkanıklık sorunlarınızı için Şile Tıkanıklık açma firması olarak sadece bir telefon uzaklığında olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerek lavabo gerekse de tuvalet banyo giderlerinizin boruları yoğun kullanım sonucu kirlenip kireç tutmakta ve tıkanıklıklara yol açmaktadır. Özellikle mutfak giderleri çok v sık bir şekilde tıkanmaktadır. Nedeni ise meyve kabuklarının ve yemek artıklarınız birikmesi lavabolara dökülen yağ birikintilerinin birikmesi gibi hususlardır. Tuvaletlerde oluşan tıkanıklar ise giderlere atılan pistlikler ve kalitesiz tuvalet kâğıdı ve erimeyen malzemelerin bilinçsizce atılması gibi sorunlar başta gelmektedir. Banyolar ise kıl tüy gibi atıklar ile kozmetik malzemelerinin dökülmesi gibi nedenler tıkanıklara neden olmaktadır. Bunun dışında bir de inşaat sonrası kalan beton ve moloz gibi parçaların süpürülmeden giderle borularına atılması de tıkanıklara yol açan en yaygın nedeneler arasında yer almaktadır. Nedeni ne olursa olsun eğer eviniz ya da iş yerinizi n gider borularında meydana gelen her türlü tıkanıkların çözümü için profesyonel ekip kadromuzun deneyiminden yararlanarak sorunu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Dökmeden Tıkanıklık Açma

Uzman yardımıyla tıkanıklık sorununu çözmek isterseniz, eski zamanlarda olduğu gibi tesisatın kırılmasına dökülmesine gerek kalmadan bu sorundan kalıcı olarak kurtulmuş olursunuz. Bu çalışma kişilerin bütçesini düşünmekte olup, maddi anlamda herhangi bir kayba uğramadan hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. aynı zamanda diğer yöntemlerdeki gibi zaman açısından herhangi bir sorun yaşatmadan çok kısa bir zaman aralığı içinde tıkanıklık sorununun bitmesine imkan sağlar. Tıkanıklık açma hizmetinde etkili sonuçların alınması ve sorun tespitinin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için çeşitli teknolojik cihazlardan yardım alınmaktadır. Robot cihaz ve görüntüleme sistemleri bu hizmet sırasında kullanılan aletler arasında yer alır. Aynı zamanda uzman ekibin bilgisi de sorunun hızlı bir şekilde çözülmesine olanak sağlayacaktır. Tesisata gönderilen görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığın neden kaynaklı olduğunun çözümü sağlanır. Bu sayede tıkanıklığın seviyesine bağlı olarak çözüm yöntemi üretilmiş olacaktır. Robotlar doğrudan tıkanıklık nerede olduğunun tespitini yapmaktadır. Bu sayede buna bağlı olarak uygun bir çözümün alınması sağlanmış olur. Yani çalışma sırasında herhangi bir kırılmanın ve dökülmenin olmayacağından kişilerin emin olması lazımdır. Bu sayede sorun usta ekip sayesinde dakikalar içinde çözüme bağlanarak eski veriminde lavabo kullanılmaya devam edilmiş olur.

Eski zamanlarda teknolojiden yardım alınmadan tıkanıklık giderme işleminin yapılması söz konusu oluyordu. Bu çalışma zaman zaman tesisatta kırılma ve dökülmelerin yaşanmasına sebebiyet verirdi. Durumun bu şekilde olması ise hane halkının bütçe anlamında daha fazla sarsılmasına neden oluyordu. Ancak şimdinin gelişen teknolojisinin sayesinde bu tarz kötü tablolar çoktan geride kalmış olup, son derece sağlıklı yollar üzerinden çalışmanın tamamlanması sağlanmış oluyor. Böylelikle ev halkı açısından önemli bir sorun olan lavabo tıkanmalarının önüne geçilirken, daha fazla maddi hasar oluşmadan konudan verim alınması sağlanmış olur. Aynı çalışma aynı zamanda tuvalet gibi yerlerde de uygulanmaktadır. Özellikle tuvalet tıkanıklığını gidermek için her türlü yolu denediyseniz, ancak halen bir sonuca varamadıysanız bu hizmeti almayı düşünebilirsiniz. Bu sayede konunun tahmininizden çok daha kısa bir süre içinde sonuçlanması söz konusu bir hale gelmiş olacaktır. Aksi halde konunun daha fazla büyüyerek hane halkı için içinden çıkılamaz durumlara ulaşabilmesi mümkün olabilir. Bu nedenle konuya acil bir şekilde çözümün getirilmesi lazımdır.

Tıkanıklık Açma İşleminde Klasik Yöntemler İşe Yarar Mı?

Teknolojinin gelişmediği ve tıkanıklık açmak için kullandığımız teknolojik cihazların olmadığı zamanlarda herkes giderlerinde oluşan tıkanıklıkları lavabo açıcı pompa ya da tuz ruhu gibi malzemeler ile açmaya çalışmaktaydı. Özellikle mutfak giderleri pompa ile açılmaya çalışılıyordur. İşe yaramadığından ise devreye tuz ruhu giriyordu. Ancak bu gibi kimyasalla basit tıkanıklıkları açmakta fakat pimaş borularına da zarar verip, boruların çatlamalarına ya da deforme olmasına neden olmaktadır. Bunun için böyle durumlarda klasik yöntemlere başvurmak yerine uzman kadrodan profesyonel destek almanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Anında uzman ekip kadromuz kameralı robot cihazlar, ile tıkanan bölgeyi saniyeler içinde bulup, basınçlı su kullanarak anında tıkanıklığı açarak sorunu çözüme kavuşturmaktadır. Özellikle çok katlı binaların gider basınç tesisatında oluşan kir pas ve pisliklerin birikip bir yerde toplanması da tıkanıklığa sebep olmaktadır. Uzman kadromuz bu tıkanıklığı uç kısmında kamera bağlı olan açma robotu ile tespit edilir ve tıkanıklığın olduğu kısım ise yüksek basınçlı su ile temizlenerek tıkanıklık açma işlemi başarı ile tamamlanır. Profesyonel ekip kadromuz bütün bu işlemleri son teknoloji ile üretilen teknolojik cihazlar ve ekipmanlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Tıkanıklık açma işlemlerimizde en ufak bir kırma ya da ses kirliliği meydana gelmemektedir.

Neden Şile Tıkanıklık Açma Ekibi?

Şile Tıkanıklık açma firması olarak uzun yılar sektöründe kaliteli hizmetleri ile tanınmış ve bilinmiş bir kurumsal firmadır. Hizmete girdiğimizi günden bu yana en ufak bir soruna mahal vermeden dikkatli ve özenle yürüttüğümüz tıkanıklık açma işlemlerimizi kalıcı bir şekilde çözüme kavuşmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızı ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet veren uzman kadromuzun her birini işini ehli deneyimli kişilerden oluşmaktadır.