Hemen ara WhatsApp iletişim
Ataşehir Su Kaçağı Tespiti  0532 766 61 46    Yusuf Teknik Servis

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde bireyler yaşam alanlarında kullandıkları suları kontrolsüz ve bilinçsiz olarak kullanmaktadır. Bu yüzden kontrolsüz hareket edilmesi, su kaçağı olsa da fark edilmemesine sebep olduğu için faturalarınızın fazla gelmesine neden olmaktadır.

Ataşehir su kaçağı tespiti  olarak bizler, sizler için son teknolojiyle hazırlanmış olan termal cihazlar ile işlemlerinizi en hızlı ve kesin bir şekilde çözüyoruz. Gelişmiş termal cihazlarımız ile su kaçağı bulma işlemlerini kırmadan gerçekleştirmekteyiz.

Ataşehir su kaçağı tespiti olarak alanında en tecrübeli çalışanlar ile çalışarak işlemlerinizi çok hızlı ve özenli bir şekilde gerçekleştirme garantisi veriyoruz. Uzun yıllardır bu sektör içinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile elde ettiğimiz deneyimlerden yola çıkarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Ataşehir Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanınızda tavanda su akıntısı duvarlarınızda rutubet oluşmuşsa veya fayanslarınızın arası renk değiştirmişse mutlaka su kaçağı var demektir. Bu durumları yaşıyorsanız firmamızı arayıp, 1 saat içinde sorununuzu çözebilirsiniz. Kapsamlı hizmet vermekte olan firmamız sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlamakta her durumda taleplerinizi karşılama garantisi vermektedir.

Su Kaçağı Nedir?

Su kaçağı, su çıkış boruların bazı sebeplerden dolayı çatlak ya da kırılma oluşması sonucu suyun borulardan şişmesidir. Damlalar halinde ya da daha fazla sızmaya sebep olan bu sıkıntının ciddiye alınması gerekir.  Sızıntılar rutubet ve neme sebep olarak yaşam alanlarınızda sıkıntılara sebep olmaktadır. Su kaçağını kendi yöntemlerinizle tespit etmeniz ve onarmanız imkansızdır. Teknolojinim gelişmesiyle, çözülmesi çok zor gibi görünen bu sıkıntıdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bunun için Ataşehir Su Kaçağı Tespit firmamızı arayarak hızlı ve kesin çözüme ulaşabilirsiniz. Firmamızda her türlü teknolojik ekipman bulunmaktadır. Yeni nesil tespit kameralarıyla sorunun olduğu bölge kısa sürede tespit edilerek gerekli işlem yapılmaktadır.

Ev veya iş yerlerine hizmet veren firmamız teknolojik aletleri kullanarak tespitini yaptığı kaçağa hızlı bir şekilde müdahale ederek sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır.

Su kaçağının oluşmasının birkaç nedeni vardır. Müdahale edilmemesi durumunda büyük sorunlara neden olabilecek su kaçaklarını görmezden gelmemeniz gerekmektedir.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Fiyatlarımız bütçenize uygun olarak belirlenmiştir. Bizler için öncelik sizlere iyi bir hizmet sunabilmektir. Su kaçağı, küçük bir sorun olmamakla beraber sizlere büyük çaplı sorunlar yaşatabilir ve fazla miktarda paralar harcamanıza sebep olabilir. Fiyatlarımız 70-100 TL aralığında değişmektedir.

Ataşehir servisi olarak uygun fiyat kaliteli hizmet politikasını uygulamaktayız. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler ile sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz işlemler gerçekleştirmekteyiz. En uygun ve kaliteli fiyat garantisi ile servisimizden hizmet almak isteyenler, fiyatlarımız konusunda bizlerle iletişime geçebilirler. Çalışmalarımız ile kısa sürede su kaçağı sorununuzun çözülmesini sağlamaktayız.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Ev ya da iş yerinizde su kaçağı olduğunu anlamak çok kolaydır.

  1. Fayans ve seramiklerin arasındaki ıslaklıklar,
  2. Duvar boyalarının pullanması, kabarması ve dökülmesi,
  3. Duvar ve tavanlarda sarı leke, pis koku, rutubet ve nem görülmesi,
  4. Suların kapalı olmasına rağmen su saatinin dönmesi,
  5. Duvar, tavan ve zeminlerde görülen ıslaklıklar su sızıntısının belirtidir.

Eğer bu sorunlardan birini görüyorsanız hemen firmamızla iletişime geçmelisiniz. Çok kısa sürede çözülebilecek bir sorunu ihmal ederek saha büyük sıkıntılara yol açabilirsiniz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Hiçbir kırma işlemi yapmadan termal cihazlar ile su kaçağını tespit ediyoruz. Ekibimiz dedektör kullanarak su kaçağı olan yeri tespit ettikten sonra kaçak olan yere işlem uygulayarak sorunu gidermektedir. Talep etmeniz halinde ekibimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek çalışmalara başlamaktadır.

Yapılan bütün kontrollerin ardından hasarlı olan noktaya müdahale edilerek hasar tamir edilmektedir. Firmamız bugüne kadar hiçbir şikayet almamış olan nadir firmalardan biridir. Boru, banyo veya duvar her alanda ortaya çıkan su kaçakları firmamız çalışanları tarafından tespit edilmektedir. Tamamen çözüm odaklı çalışmamız sayesinde sorunlar en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Firmamız kırmadan dedektör sayesinde su kaçağını bulduğu için evinizde veya iş yerinizde herhangi bir kirlilik meydana getirmeden hızlı bir şekilde sorununuzu çözmektedir. Ataşehir?de hizmet almak isteyenler iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirler.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti Ücreti

Kırmadan yaptığımız çalışmalarda 99 TL ücret istiyoruz. Taksit imkanlarımız ile bütçenize uygun fırsatları firmamız sizler için sunmaktadır. Yapılan tespit ve çalışmalar bir yıl firmamız tarafından garanti verilmektedir. Haftanın yedi günü sizlere hizmet sunmaktayız.

Firmamızdan Garantili Hizmet Alabilirsiniz

Su kaçağını fark etmeniz halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız mekanınıza hızlı bir şekilde eleman göndererek sizlere yardımcı olacaktır.

Tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımız tarafından son teknoloji kullanılarak kaçak noktası tespit edilmektedir. Tespit işlemi sırasında kırma ve inşaat pisliği oluşmamaktadır.

Sorunun oluştuğu tam nokta tespit edilerek sorununuz kısa sürede çözülmektedir.

Ataşehir Su Kaçağı Tespit firmamız sizlere hızlı ve garantili hizmet imkanı sunmaktadır. Son teknolojiyi takip eden firmamıza her türlü su kaçağı sorununuz için başvurabilir ve hizmet alabilirsiniz.