Kurtköy Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Kurtköy Mahallesi su kaçağı tespiti

 

Şu kaçağı ile evlerin su dolması ve su taşması derdine son verebilirsiniz. Su günlük yaşantımız ve hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan bir gereksinimdir. Su birçok alanda kullanılan olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacın giderilmesi için kullanılacak olan suyu, borular ve su tesisatı sağlar. Ancak bilinçsiz olarak döşenmiş borular birtakım sorunlara neden olabilir.

Su tesisatı sorunu yaşamamak için alanında uzman kişilere tesisat işlerini yaptırmak gerekir. Aksi durumda istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. Su tesisatlarında sorun, suyun kullanıma getirilmesi içinde çıkabileceği gibi kullanılmış olan suyun geri gönderilmesinde de oluşabilmektedir. Çoğu zaman acil müdahale gerektiren bu sorunlar, uzman kadromuz ile hızlı ve en iyi bir şekilde çözüme kavuşur.

 

 

Kurtköy Su Kaçağı Tespiti 

 

Kurtkoy su kaçağı tespiti genellikle akustik dinleme yöntemi ile belirlenir. Bu yöntemde suyun kaçak şiddeti elektronik cihaz ile tespit edilir. İşlem öncesi daire vanası kapatılır ve test pompası soğuk su tesisatına bağlanır. 10 bar test basıncı uygulanarak kaçaklar tespit edilir ve kayıplar önlenir. Ölçüm esnasında kayıp olmadıysa aynı işlem sıcak su hattında da tekrarlanır.

Test sırasında şofben, kombi veya benzeri cihazlar basınca maruz bırakılmaz ve sistemden vana ile ayrılır. Bu tarz kaçakların önceden tespit edilmesi olası sorunlara karşı önemlidir. Ayrıca su kaçağı ile ilgili hizmetimiz Pendik Kurtköy Mahallesi geneline mevcuttur. Pendik Kurtköy Mahallesi su kaçağı tespiti güvenilir ve sağlam ekibiyle su tesisatı, su tespiti ve su kaçağı gibi tesisat işlerinde profesyonel olarak hizmet verir.