Hemen ara WhatsApp iletişim
Ümraniye Klima Servisi

Herhangi bir klima marka ve modeli fark etmeksizin klima servisiniz olarak arıza, tamir, montaj ve bakım gibi tüm hizmetleri vermekte olan Ümraniye klima servisi Ümraniye bölgesinin tüm ilçe ve semtlerinde haftanın yedi günü boyunca profesyonel ve deneyimli kadrosu ile garantili ve nitelikli hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Verilmiş olan hizmette gerçekleşecek yedek parça değişimi ve bakım hizmeti 1 yıl garantili olmakla beraber bu zaman zarfında müşterilerimizin yaşayacağı sorunları kesintisiz bir şekilde çözüm getirmekteyiz.

Firma olarak uzun yıllardır daima önceliğimiz kaliteli hizmeti sizlerle buluşturma gayretinde olmaktır. Bugün sürekli olarak yeni müşteriler kazanıyorsak ve hep ileriye doğru ilerliyorsak bunun nedenini sizlerin firmamıza vermiş olduğu desteğin ve kaliteli hizmet neticesinde ulaştığımızın farkındayız.

Bu doğrultuda yaşam alanımızı daha kullanışlı bir hale getiren yaz ve kış aylarında dilediğimiz sıcaklığa ve soğukluğa ulaşmamızı sağlayan klimaları mekan fark etmeksizin yaşamış olduğunuz sorunları bakım servisiniz olarak çözmekteyiz ve en az yılda 2 defa klimanızın bakım görmesini tavsiye etmekteyiz.

Ümraniye Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Periyodik aralıklarla bakımının yapılmasını istediğiniz klimanızı Ümraniye klima servisi olarak en kaliteli ve yüksek performans sonuçlu olarak bir tamir ve bakım işlemi uygulamaktayız.

Deneyimli ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak yaşanmış olan arızaların tespiti için klimanızı incelemekte ve daha sonra gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Herhangi bir büyük arıza söz konusu değilse dönemsel olarak ihtiyaç duyulan bakımını detaylı bir şekilde yapmaktadır. Ekip arkadaşlarımız iç ve dış ünite olmak üzere 2 farklı bakım gerçekleştirir.

Klimanızın iç ünitesini temizlerken öncelikle klimanın panelini nemli bir bez ile temizler daha sonra fitreleri sökerek hava ve su yardımıyla temizliğini gerçekleştirir. Daha sonra  fan ve fan motoru suyla temizlenir ve Evaporatör serpantinisi ise basınçlı su ve cihaza zarar vermeyecek kimyasal ilaç ile temizlenir.

Motor yataklarındaki yağsızlanmayı gidermek adına yeniden yağlanır ve son olarak gaz ölçümü yapılarak gerekli görülen gaz basımı yapılır. Son olarak ünite parçalarında bir arızanın olup olmadığı çalıştırılarak tespit edilir. İç ünitenin temizliği bittikten sonra ekip arkadaşlarımız dış ünite de yer alan panel, fan ve fan motoru, kart ve kart kutusu, motor yatakları ve rulmanları, kondanser serpentini, kompresör ayakları, elektrik panosu ve diğer parçaları gerekli temizleme ve bakım işleri uygulayarak tüm işlemler tamamlanır.

Ümraniye Klima Bakım Fiyatları?

Hem yüksek fatura miktarlarına hem de cihazınızın performans düşüklüğü yaşamasına engel olabilmek ve yaşanılan tüm sorunları çözebilmenin en iyi yolu klima arıza bakım yaptırmanızdır. Firma olarak aylık bütçenizi zorlamayacak ve çocuğunuzun okul masrafının ya da evinizin aylık erzak ihtiyacını azaltmayacak bir fiyat seçeneğini sunarak işimizde kazandığımız tecrübe kadar samimiyetimizi de sizlere göstermekteyiz. Müşteri odaklı bir prensip anlayışıyla ilerlemekte kalite, garanti ve düşük fiyattan asla vazgeçmemekteyiz.

Ümraniye Klima Bakım Servisi

Günün ilk ışıkları ile beraber hizmet vermeye başlayan firmamız gece yarılarına kadar kapılarını siz değerli müşterilerimize haftanın her günü açmaya devam ediyor. Garantili hizmet ile ürünlerinizi daima koruma altında tutmakta ve olası yaşanabilecek ihtimalleri karşısında en kısa zaman diliminde ailenizin dostu olarak yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

Ürünüz de yaşadığınız sorunun boyutu küçük çaplı ise öncelikli olarak gün içerisinde teslim etmeyi planlamaktayız. Eğer yaşanılan sorun giderilmemiş ve büyük bir sorun ile karşılaşılmış ise ürünü atölyemize getirerek daha geniş bir ekip kadrosu ile gerekli tespitleri yaparak en kısa zamanda klimanızın serinliğine ve sıcaklığına yüksek performansı ile sizlere yeniden kavuşturuyoruz.

Ümraniye Klima Bakımı Ne Kadar?

 

Ümraniye klima servisi olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren sahip olduğumuz değerlerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda çalışmalarımız da ilerledik ve vermiş olduğumuz tüm hizmetleri daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine ve karına olacak şekilde yürüttük.

Bundan dolayı yılların vermiş olduğu tecrübe ile bugüne kadar adımızı geniş bir kitleye duyurduk ve bu başarının gururunu da sizlerle yaşamaktayız. Bu gurura layık olmak için daima yeniliklere açık ve kaliteli hizmeti sunarken fiyatlarımızı da ekonomik olarak belirlemeye titizlikle gayret etmekteyiz.