Hemen ara WhatsApp iletişim
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız uzun bir süredir kendi sektöründe en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermeye özen gösteren bir firma olmuştur. Petek temizleme, kombi ve klima servisi, su kaçağı konularında hizmetler veriyoruz. Hizmetlerimizi verirken her zaman müşteri odaklı çalışmaya gayret ediyoruz. Firmamızın verdiği hizmetler de sorunların giderilmesinde kalıcı çözümler üretmeye ve her zaman çözüm odaklı olmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz sırasında öncelikle sorunun kaynağına iniyor ve sonrasında müşteri onayı da alarak problemlerin giderilmesinde en iyi şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz.

Profesyonellikten ödün vermeden ve kaliteden şaşmadan verdiğimiz hizmetler sırasında müşterilerimizin günlük rutinlerini de bozmamaya gayret ediyoruz. Farklı hizmetler sırasında müşterilerimize her türlü desteği vermekten de memnuniyet duyuyoruz.

Kombi ve Klima Servis Hizmetlerimiz

Yoğun olarak verdiğimiz hizmetler arasında kombi ve klima servisi hizmetimi en çok talep edilen hizmetler arasındadır. Yeni nesil bakım ve onarım çalışmaları sayesinde bu cihazların yıl boyunca düzenli bir şekilde çalışması için yüksek bir hizmet kalitesi vaat ediyoruz. Bununla da kalmayıp bu cihazların periyodik olarak bakımlarını gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz. Firmamızın çalışanları arasında bu alanda özel yetişmiş ve eğitim almış kişiler bulunuyor. Her zaman profesyonel olmaya özen gösteren çalışanlarımız klima ve kombilerinizde meydana gelen arızaların bir daha tekrarlanmayacak şekilde çözümlenmesine özen gösteriyor.

Bu cihazların yıllık bakımlarını yapan ve gerekli temizlik işlemlerini yerine getiren personellerimiz kombi ve klimaların daha uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor. Sektöründe her geçen gün kendini biraz daha geliştiren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden firmamız her zaman en iyisi olmayı hedefliyor.

Su Kaçağı ve Tıkanıklık Açma Hizmeti

Evlerde ve iş yerlerinde sıkça karşılaşılan sorunlardan birisi de su kaçakları ve tesisatlarda meydana gelen tıkanıklıklardır. Bu konuda da yetişmiş personellerle sizlere hizmet veren firmamız cihaz yardımı ile gerekli hizmetleri vermektedir. Hizmetler sırasında kırma gerçekleştirmeden ve sizlere inşaat pisliği çıkarmadan verdiğimiz bu hizmetlerde yaşam kalitenizi düşürmemeye büyük özen gösteriyoruz.

Müşteri hizmetlerimize bırakılan her arıza kaydı detaylı olarak inceleniyor ve en kısa sürede müşterilerimize geri dönüş yapılıyor. Bu şekilde hem çalışanlarımız daha hızlı hareket etme imkanı buluyor hem de müşterilerimiz uzun süre hizmet almak için beklemiyor. Geleceğe dönük olarak en iyi projeleri gerçekleştiren firmamız hem çalışanları hem de hizmet donanımı ile son derece profesyonel olmaya gayret gösteriyor.

Petek Temizleme Hizmetleri

Firmamız tarafından verilen bir diğer hizmet türü ise petek temizleme hizmetidir. Evlerde ve iş yerlerinde çok fazla rastlanılan peteklerin temizlenmesi için en iyi ve modern cihazları kullanıyoruz ve peteklerin sıkıntı yaratmadan temizlenmesine özen gösteriyoruz. Gerekli çalışmaları eksiksiz olarak yerine getiren çalışanlarımız aynı zamanda mekânın kirlenmemesi için de büyük bir titizlik gösteriyor. Firmamızın çalışanları bu petek temizleme hizmetlerini sizlere belirli periyotlarda vererek peteklerin daha yüksek kapasitede çalışmasına özen gösteriyor.

Profesyonel Hizmet Alabileceğiniz Adres

Firmamız her zaman profesyonel hizmet vermeye gayret göstermektedir. Müşterilerimizin bizleri araması onların bulunduğu yere ulaşmamız için yeterli oluyor. Kısa sürede verdiğimiz her türlü hizmet hem güvenilir bir hizmettir hem de garantilidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak detayları gözden kaçırmıyoruz. Her geçen gün yenilikleri ve teknolojiyi takip eden firmamız bu yenilikleri kendi hizmetlerine de yansıtmaktadır. Bu şekilde sektörün en iyilerinden biri olmayı amaçlamış olan firmamız kısa süre içerisinde de bu amacına ulaşmış durumdadır. Firmamızın hizmetleri müşteri odaklı olup her zaman sorunlara çözümcül bir şekilde yaklaşılmaktadır.