Hemen ara WhatsApp iletişim
Pendik Tıkanıklık Açma

Pendik tıkanıklık açma firması olarak her türlü tesisatta tıkanmaları, modern teknolojinin getirdiği aletlerle yerinde tespit işlemi yaparak, tesisatın bulunduğu yerlere kırmadan bu sorunun çözümüne yönelik adımlar atılarak tıkanıklık problemini çözmekteyiz. Kullanıma bağlı olarak suyun içerisindeki bileşenler, yabancı maddeler ya da tesisat kurulumu yapılırken hatalı işçilik gibi sebeplere bağlı olarak tesisatlar tıkanır ve tesisatın işlevini yerine getirmesine engel olur. Evlerde, işyerlerinde, kamu binalarında olmak üzere tesisatın bulunduğu her yerde tıkanma problemi can sıkıcı bir durum olarak insanları rahatsız etmektedir, Temiz su tesisatı, pis su tesisatı giderleri, logar tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı gibi yerlerde bu problemlerin çözümü, firmamız vasıtasıyla gayet kolay bir şekilde çözülmektedir.

Pendik Gider Açma

Pendik tıkanıklık açma hizmetinden herkes kolaylıkla faydalanabilir. Tamamen profesyonel kişiler tarafından verilen bu kaliteli hizmetten faydalanmak için yapmanız gereken tek şey Yusuf Teknik firmamıza ulaşmanızdır. Gider açma hizmeti de firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerden biridir. Bu hizmet evlerde meydana gelen gider tıkanıklıklarının giderilmesini sağlar. Mutfak gideri, lavabo gideri, balkon gideri ve birçok farklı alanda gider açma hizmeti sizlere sunulur.

Hızlı tıkanıklık açma imkanı da Yusuf Teknik tarafından sizlere sunulur. Bu çalışmalar arasında yer alan gider açma işlemleri, firmamızın bünyesinde yer alan uzman ekip tarafından gerçekleştirilir. Hızlı tıkanıklık açma, gider kısımlarının ve gider borularının içerisinde meydana gelen sorunların da kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlar.

Pendik Kırmadan Tıkanıklık Açma

Pendik tıkanıklık açma hizmeti, tamamen sizlerin memnuniyeti baz alınarak gerçekleştirilir. Bu sebeple, bu hizmet sürecinde evinizde yer alan herhangi bir bölüme zarar gelmez. Kırılma, dökülme ya da farklı bir alanın hasar görmemesi için ustalarımız tamamen profesyonel bir şekilde çalışır. Kırmadan tıkanıklık açma hizmeti dahilinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmez.

Ayrıca tıkanıklık açma işlemlerinin tamamen profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Amatör kişilerce yapılan tıkanıklık açma işlemi kısa vadede işe yarasa da uzun vadede başka problemlerin meydana gelmesine sebep olabilir. Yusuf Teknik bünyesinde sizlere hizmet verecek olan firmamız, sizlere tamamen profesyonel ustaları yönlendirmektedir. Bu sebeple kırmadan tıkanıklık açma hizmeti de dahil olmakla birlikte herhangi bir sorunla karşılaşma imkanınız bulunmamaktadır.

Tesisatlar Neden Tıkanır?

Ülkemizde inşa edilen, insanların ticari faaliyette bulundukları şirketlerde, firmalarda, fabrika ortamlarında, kamu binalarında, özel sektöre ait kurumlarda olmak üzere insanların barındıkları, yaşadıkları her türlü alanda bulunan tesisatlar, zamana bağlı olarak ve farklı sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir. Genellikle eski yapılarda tıkanma problemine daha fazla rastlanılmaktadır. Tesisatlarda ve giderlerde görülen tıkanma sebepleri genel olarak şunlardır:

  • Mutfak alanlarında lavabolar içerisine atık yağ, yemek artıkları gibi malzemeler, tesisat içerisinde özellikle birleşim bölgelerinde birikerek zamanla kireç tabakası meydana getirerek suyu akışını engellemektedir.
  • Temiz su tesisatlarında tıkanma problemi, tesisatın malzemesine göre farklılık arz eder. Genel olarak tesisatlar; metalik ya da plastik malzemelerden yapılır. Metalik esaslı tesisatlar içerisinde zamanla oksitlenmeye bağlı olarak korozyon yani pas olayı görülür. Ayrıca kireçlenmenin meydana getirdiği tabaka, suyun akışını engelleyerek tıkanıklık probleminin oluşmasına sebebiyet verir.
  • Plastik esaslı tesisatlarda zamanla dirsek bölgelerinde, bağlantı yerlerinde oluşan yosunlaşma tıkanıklığa sebebiyet verir.
  • Musluklardaki filtreler, ana kaynak vanalarında filtreler tıkanarak suyun akışı engellenir.
  • Tıkanıklık probleminin bir diğer sebebi ise su basıncının yetersiz düzeyde olmasıdır.
  • Kanalizasyon, logar gibi büyük ebatlı yapılarda ise kullanıma bağlı olarak ya da proje aşamasında yeterli düzeyde boyutlandırma ve eğimin olmamasına bağlı olarak tıkanma görülür. Gayet can sıkıcı olan bu durum, özellikle bu gibi pis suyun bulunduğu alanlarda hastalıkların kısa sürede ortaya çıkmasına da neden olur.

Pendik tıkanıklık açma firması olarak tüm bu sorunları, alanında uzman personelimiz ve modern teknolojik aletlerimizle kısa süre içerisinde açarak tesisatların işlevlerini yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Pendik Temiz Su Tesisatlarında Kimyasal İlaç Kullanımı

İnsanlar, özellikle temiz su tesisatları tıkandığında bu tesisatları açmak için işin durumuna göre bazen kullanılan kimyasal sıvıların kullanımına bağlı olarak tereddütler yaşayabilmektedir. Firmamız, temiz su tesisatı tıkanıklıklarında tesisatın geçtiği alanlarda herhangi bir kırma işlemi yapmadan, robotik cihazlarla tıkanıklığın bulunduğu alanları bilgisayar ortamında görüntüleyerek tespit eder. Böylece kırma işleminin oluşturacağı masraflara girmeden uygun fiyatlarla kırma işlemi olmadan tıkanıklığın olduğu yerler tespit edilerek gerekli işlem uygulanır ve tesisatların işlevlerini yerine getirilmesi sağlanır. Bazı durumlarda kimyasal sıvılar kullanılarak tesisattaki tıkanıklık çözülmeye çalışılır. Kullandığımız kimyasallar gayet kaliteli ve Bakanlık onaylı ürünlerdir. Genel olarak yapılan uygulamalarda kimyasal ilaçlar, metalik esaslı tesisatlardan daha çok plastik esaslı tesisatlara uygulanır.

Pendikte Tesisatlarda ve Giderlerde Tıkanıklık Problemi Olduğunda Firmamızdan Destek Almanın Önemi

Temiz su tesisatı, pis su tesisatı ya da büyük boyutlu kalorifer, rögar gibi giderlerde oluşan tıkanıklıklar da işin ehli olmayan kişilerce yapılacak müdahalelerde, tesisattaki ve giderlerdeki problem tam olarak çözülemeyeceği gibi özellikle pis su tesisatı ve giderlerinde bu pis sıvıların etrafı akması ile beraber birçok hastalığın oluşmasına davetiye çıkarılır. Bu yüzden tesisat ya da gider tıkanıklığı olduğunda zaman kaybetmeden ve gönül rahatlığıyla firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Tıkanıklık açma firması olarak duvar içerisinde gizlenmiş tesisatların geçtiği alanları, kırmadan dökmeden elektronik cihazlarla tıkanıklığın bulunduğu yer tespit edilir. Böylece kırma ve dökmenin oluşturacağı maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. Temiz su tesisatı ve pis su tesisatının her biri kendine mahsus tıkanıklık problemleri olduğundan her birine uygun yöntem ve teknikler kullanılarak sorun çözülür. Büyük ebatlı ve özellikle de hastalıklara yol açacak kanalizasyon ve rögar tıkanıklığında firmamız, giderler içerisindeki atıkların çevreye bulaştırmadan tıkanıklık problemini çözmektedir.