Üsküdar Klima Servisi

17.12.2023 02:54

Günümüzün dünya teknolojisinden bir tanesi olan klimaları sıcak ve kavurucu yaz aylarında vazgeçilmez bir ürün olarak kullanmaktayız. Evlerimizden dışarıda oturduğumuz mekanlara kadar her kapalı ortamlarda bulunan klimalar sayesinde sıcak yaz günlerinde bizlere serileme fırsatını yakalarken kış aylarında ise ısınma ihtiyacımız için kullanabilmekteyiz.

Tüm yıl boyunca kullanım olanağı sunan bu teknolojik alet hayatımızı oldukça kolaylaştırdığı açıkça görülmektedir. Sürekli olarak kullanıma tabi olan klimalarınız periyodik aralıklarla bakıma ihtiyaç duyabilir ve soğutma ve ısıtma konusunda tamire ihtiyacı olabilir. Üsküdar bölgesinde yaşamakta olan vatandaşlarımız için Üsküdar klima servisi olarak günün her saati arıza yapmış klimalarınızı tamir etmek ve ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştirmek adına sizlere bu hizmeti ulaştırmaktayız.

Deneyimli ve tecrübeli personel kadromuz ile sahip olduğunuz klimanın markası ve modeli fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini sağlayarak yaşadığınız sorunu çözmekte ve ürünün ilk günkü performansını yeniden sizlere temin etmekteyiz.

Üsküdar Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak klimanızda yaşamış olduğunuz sorunları tespit eder ve daha sonrasında ise yeniden aynı sorunları yaşamamanız adına kaliteli ve garantili bir tamir gerçekleştirilir. Klima bakımı yüzeysel olarak yapılan bir durum olmadığı için uzman kişiler tarafından yapılmalı ve ortaya çıkan arıza ve ortaya çıkabilecek arızalara müdahale ederek ilerleyen dönemlerde daha ciddi sorunların ortaya çıkmasının önüne geçilebilir.

Ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak klimanızın yüksek gerilim girişlerini kontrol eder. Daha sonra ise klimanın hava filtrelerinin sökerek temizlenmesini çeşitli teknolojik aletler ile sağlar.

Oda termostatınızın ayarlarını kontrol ederek denetlemesini yapar. Sonrasında ise klimanızın dış ünitesinde ki elektrik devrelerini çalışır vaziyette iken performansını kontrol eder ve yüksek-alçak basınç ölçümleri yapılır. İç ve dış ünite beslenme ve gerilim akım ölçümleri yapılarak voltaj durumunu denetler. Bakır boru hattında yaşanabilecek ezilme, kaçak ve izolasyon durumlarını denetlenerek gerekli işlemler yapılır.

Son olarak ise evaporatör hava fitrelerini denetleyerek gerekli temizliği sağlanır. Yapılmış olan detaylı bakım sayesinde klimanızdan sağlıklı verim alabilir, tasarruf elde edebilir, sürekli sorunlarla karşılaşmaz, klimanın ömrü uzar ve her türlü can ve mal güvenliğini kontrol altına almış olursunuz.

Üsküdar Klima Bakım Fiyatları?

Üsküdar klima bakım servis olarak daima %100 müşteri memnuniyeti esaslı bir politikayla hizmet sunmaya devam ettiğimiz için hızlı çözümlerinin yanı sıra 1 yıllık servis garantisini sizlerle buluşturmaktayız.

Herhangi bir yedek parça değişimi durumunda da teknik servis olarak vermiş olduğumuz hizmette 1 yıllık garanti temin etmekte ve herhangi bir yaşanacak arızada ücret talep etmemekteyiz. Garantili ve kaliteli hizmeti sunmanın yanı sıra daima müşterilerimizin ekonomik durumlarını da düşünerek dönemsel olarak fiyatlarımızda kampanyalar ve indirimler oluşturmaktayız. Diğer firmaların aksine klima bakım servis hizmetinde en uygun fiyat koşullarını bakım ve tamir olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızda sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Üsküdar Klima Bakım Servisi

En kaliteli markanın ürününü aldığınız için klimanızın asla bozulmayacağını düşünebilirsiniz ancak hassas bir alet olan klimalar marka ve kalite fark etmeksizin belirli bir kullanımdan sonra çeşitli arızalar gösterebilir. Bundan dolayı bir klima bakım servisine ihtiyaç duyarsınız. Teknik servis hizmetinden özenli bir çalışma ile yeniden aynı sorunla karşılaşmamak ve en kısa zamanda ürüne tekrar kavuşma isteği içinde olursunuz.

Üsküdar bölgesinde yaşamakta olan siz değerli müşterilerimizin beklenti içinde olduğunuz tüm durumları Üsküdar klima bakım servisiniz olarak karşılamakta ve tamiri yapılan klimanızın arızasını en kısa süre zarfında başlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Bu alanda çeşitli sertifikalara ve uzun yıllardır deneyime sahip olan uzman kadromuz ile klimanızın tüm sorunlarını çözmekteyiz.

Üsküdar Klima Bakımı Ne Kadar?

Klimanızın bozulduğu zaman ya da bakıma ihtiyaç duyduğu zaman bir servis tarafından tamiri yapılmadığı sürece sizlere hem maddi hem de manevi açıdan zarar vereceğinin farkında olabilirsiniz.  Klima bakım ücretini düşünerek bakımı erteleyebilirsiniz.

Fakat biz Üsküdar klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin daha verimli bir klimaya sahip olabilmeniz ve faturalarınızın kabarık bir miktarda gelmemesi için klima bakım hizmetini piyasanın en alt seviyesinde tutarak bu sorunu çözmenize ailenizin dostu olarak destek sunmaktayız.