Hemen ara WhatsApp iletişim
Beykoz Klima Servisi

Beykoz klima servisi olarak Beykoz bölgesinde yaşayan ve klima servis ihtiyacı duyan tüm müşterilerimize profesyonel bir çalışma anlayışıyla klima montaj, söküm, bakım ve tamir hizmetlerini sağlıyoruz.

Klima servis firması olarak sahip olabileceğiniz her marka ve model için yerinde teknik servis hizmet anlayışına sahip olmakta ve klima servis hizmetini uygun fiyatlar doğrultusunda belirleyerek güler yüzlü ve dürüst bir çalışma prensibi ile hizmeti ihtiyaç duyduğunuz tüm mekânlara ulaştırmaktayız. Tüm markaların özel servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz klima servis hizmetini siz değerli müşterilerimize gün içerisinde ulaştırmakta ve değişimi yapılmış olan tüm parçaları 1 yıl garantili sunarak yapılmış olan işçiliğin kalitesini test etmenize imkân sunmaktayız.

Beykoz Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

İnsan sağlığı açısından ve maddi açıdan tasarruf elde edebilmek için klima bakımlarının yaptırılması oldukça önemlidir. Kullanım esnasında göremediğiniz toz, kir ve partiküller klimanın ön kısmında yer alan filtrelerden geçmekte ve belirli bir zaman zarfından sonra bunlar iç ünite kısmının evaparatöre yapışmaktadır.

Bakım esnasında iç ünite havzasında yer alan tüm çalışma aksanlarını bu durumları göz önüne alarak önce kontrolünü yapmakta daha sonra ise temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Bu yapılan bakım neticesinde cihazının performansında yükseliş gözlemlenirken aynı şekilde klimanın hava akışından gelen soğuk ya da sıcak havanında artık kötü kokular yaymadığını fark edeceksiniz.

Bakımı yapılmayan bir klimanın kompresör aksanı düzensiz çalışır ve bu da cihazın ömrünün kısalması anlamına gelir ve küçük çaplı maliyetlerinin oluşmasına yol açar. Aynı şekilde drenaj sisteminde uzun süredir bakım gerçekleşmediği için tıkanmalar oluşur ve bunun neticesinde su sızıntısı gerçekleşir. Bu durumda oldukça maliyetli masraflara neden olabilir. Firma olarak sunduğumuz hizmette söz konusu olan iç ünite ve dış ünitenin tüm aksanları en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Bu sayede sizleri oluşabilecek en küçük arızalar karşısında önlem almanızı ve fazladan masraf ile karşılaşmanızı önlemeyi amaçlamaktayız.

Beykoz Klima Bakım Fiyatları

Makul fiyatlı olan Beykoz klima bakım fiyatları daima müşteri memnuniyeti esaslı belirlenmektedir. Firma olarak siz değerli müşterimize sunduğumuz hizmet neticesinde karşılaşılacak olumsuz durumların önüne geçerek ciddi maliyetlerden kurtarırken bu hizmeti üstüne üstelik klima bakım ücret piyasasının en alt seviyesinde belirlemekte ve bununla beraber de dönemsel kampanya ve indirimleri de uygulayarak klima bakım servis hizmetinden daima yararlanabilmenizi sağlamaktayız.

Beykoz Klima Bakım Servisi

Klimalar bulunduğu ortamın sıcaklığını azaltmak ya da tam tersi bulunan ortamın sıcaklığını yükseltmek için kullandığımız önemli cihazlardan bir tanesidir. Klimalar sayesinde bulunduğunuz ortamın sıcaklık seviyesini kolaylıkla değiştirme şansına sahip olmakta ve bu da önemli bir konforu sağlamaktadır. Klima seçimi konusunda oldukça hassas olmakta ortamın iç ve dış şartlarına göre seçmekteyiz. Çünkü klimanın bulunduğu ortam koşulları performansını olumlu yönde etkilemesine ve ilerleyen dönemde sorun çıkarmaması için gereklidir. Bundan dolayı klimalarınızın montajı profesyonel kişiler tarafından yapılmalı yanlış yerlere monte edilmiş hatalı yerleştirmeler kalitesiz bir kullanım hem sağlığınızı hem de klimanızın performansını olumsuz etkileyecektir. Beykoz klima servisi olarak bakım tamir hizmetlerinin yanı sıra montaj işlemleri esnasında da gerekli olan durum tespitlerini yaparak hem maddi hem de manevi açıdan ilerleyen süreçte zarar görmemizi sağlamakta ve ailenizin yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Beykoz Klima Bakımı Ne Kadar 

 

Klimanıza periyodik aralıklarla yaptırdığınız mevsimsel bakımları her açıdan önemli avantajlar elde etmenizi sağlamaktadır. Öncelikli olarak can sağlığını kesinlikle korumakta ve bunun yanı sıra ise elektrik faturasına ücret yansımasında gözle görülür bir azalış söz konusu olacaktır.

Tabii bakım yapıldığı takdirde cihazınızın belki 3 ay sonra arıza verecek bir parçası bakım esnasında fark edilerek gerekli önlemlerin alınması daha büyük arızalar oluşmasına izin verilmeden engellenmiş olacak bu da hem maddi açıdan sizleri rahatlatacak hem de konforunuzun bozulmasının önüne geçmiş olacaktır. Bu doğrultuda Beykoz klima servisi olarak kaliteli hizmet ile sizleri buluşturarak birçok maddi açıdan kar elde etmenizi sağlamaktayız. Fakat firma olarak Beykoz?da yaşayan her klimaya sahip olan kişilerin bakım yaptırabilmesi adına fiyatlarımızı en makul seviyede tutmakta ve müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz.